II. divizi O POHÁR STILMAT ovládla Chrudim, souboj o stříbro zvládlo Hlinsko

Nedělní program zakončil také program II. divize O POHÁR STILMAT, o konečném pořadí se rozhodovalo ve čtyřech utkáních v Praze. SK IHC Chrudim sice nejprve remizovali s Roller Stormem B, proti Warrios už ale neztratili a udrželi první příčku před Hlinskem a Roller Stormem.

Čtveřici utkání v Praze zahájilo střetnutí mezi Roller Stormem B a SK IHC Chrudim, které nabídlo dvacetibrankovou přestřelku, která nakonec skončila remízou. Po třetí čtvrtině Chrudim vedla 9:5, ale v závěru o výhru přišla. Warriors se letošní ročník vůbec nedaří, ale s Hlinskem svedli velmi vyrovnanou bitvu. Dokonce se jim povedlo otočit vývoj ve svůj prospěch, ale v poslední čtvrtině o vedení přišli a padli 6:7. Hlinsko poté odehrálo svůj poslední zápas sezony proti Roller Stormu B, což byl zároveň přímý souboj o druhou pozici. První polovina zápasu skončila nerozhodně 2:2, Hlinsko zlomilo zápas pro sebe ve 3. periodě, kdy si vypracovalo náskok a ten už nepustilo. Poslední utkání skončilo jednoznačných rozdílem, už jistý vítěz se postavil proti poslednímu týmu. SK IHC Chrudim zakončili sezonu výhrou 26:4 nad Warriors Praha, patnáct kanadských bodů si připsal Martin Hlaváček (6+9).

28.06.202012:005IHC Roller Storm Praha BSK IHC Chrudim10:10
28.06.202013:305IHC Warriors PrahaIHC Hlinsko6:7
28.06.202015:305IHC HlinskoIHC Roller Storm Praha B9:5
28.06.202017:005SK IHC ChrudimIHC Warriors Praha26:4