Přerov si proti Černošicím s chutí zastřílel a dokráčel do finále

Druhé semifinále Final Four 2022 mělo od prvních minut jasný průběh. Vítěz východní divize si proti Černošicícím s chutí zastřílel a postoupil do finále.

Černošičtí hokejisté se v zápase proti Přerovu nestačili ani rozkoukat a hned prohrávali. Po osmadvaceti sekundách se poprvé měnilo skóre, když se prosadil  přerovský Petr Školoud. To ale nebylo z přerovské strany vše, do konce první části se postupně prosadili Daniel Jindrák, Aleš Jergl a Pavel Hanák. Přerov byl lepším týmem a po zásluze první poločas ovládl 4:0.

Druhá část pokračovala tam kde skončila ta první, Přerov postupně svůj náskok navýšil a nad Černošicemi zvítězil v konečném součtu 8:2. Ve finále je čeká Hradec, Černošice se utkají se Zlínem o bronzové medaile.

25.06.2022 14:00| Semifinále| Kroměříž| 98 diváků