Juniorská extraliga má za sebou třetí hrací den

Ambica extraliga juniorů měla v neděli odpoledne v Boskovicích na programu dvojici zápasů, které tvořily třetí hrací den. Pojďme se tedy podívat, jak zápasy domácích Boskovic s hostujícím Kladnem, respektive Roller Stormem Praha, dopadly.

V prvním utkání čekalo Boskovice Kladno, které doposud vyhrálo jen jedno ze tří utkání a dnes tak chtělo na jihu Moravy zabodovat. Podle toho také vypadal vstup Čertů do utkání. Uplynulo totiž pouhých 36 vteřin a Jakub Altrichter poslal hosty do vedení. V utkání dlouho nepadla druhá branka, na tu se tak muselo nakonec čekat až do poloviny druhé periody a opět to byli hosté, kteří odskočili na rozdíl dvou branek, tentokrát zásluhou Jakub Svobody. Už to vypadalo, že se Kladenští blíží kýženým třem bodům, ve 34. minutě však domácí započali velkolepý obrat, a to díky brance Jiřího Šmahela. Ještě hůře pro hosty bylo o tři minuty později. To se prosadil Tomáš Müller, bylo tak vyrovnáno a ani to ještě nebylo vše. Uplynulo totiž pouhých 34 vteřin a Boskovice dokonaly svůj obrat zásluhou přesné trefy Lubomíra Fojta. Těsné vedení již domácí nepustili a po dramatickém závěru porazili Kladno 3:2.