Archiv článků

Ve čtvrtek jsou na programu tři zápasy 1. ligy

úterý 05.06.2018, 21:00
1. liga pokračuje i v týdnu, když se ve čtvrtek odehrají tři duely. Dva zápasy čekají v divizi střed na Eagles Chrudim, v divizi západ budou Hořovice hostit Roller Storm B.

1. liga divize východ zakončila o víkendu svou základní část

úterý 05.06.2018, 19:50
Většina zápasů 1. ligy se odehrála v neděli, pouze dva duely skupiny západ v Lovosicích byly na programu v sobotu. Divize východ zakončila poslední šesticí duelů svou základní část. V divizích východ a západ viděli diváci přímé souboje o první pozici, ty zvládl Český Těšín společně s Pískem. V divizi střed se na čele tabulky stále drží Eagles.

Další hrací den má za sebou většina mládežnických skupin

úterý 05.06.2018, 08:00
O víkendu pokračovaly v zápasovém tempu čtyři mládežnické skupiny, ze skupiny západ se představili starší žáci, mladší žáci a přípravky, ze skupiny východ pouze přípravka.

Reprezentační nominace na ME U16 a U18

pondělí 04.06.2018, 15:39
České reprezentační výběry do šestnácti a osmnácti let již znají konečnou nominaci na ME, které se bude konat ve francouzském Lyonu. Během výběrového kempu, který se uskutečnil v Přerově trenéři vybrali po dvou brankářích a dvanácti hráčích pro každou kategorii. Reprezentace do osmnácti let bude obhajovat zlato, které před rokem vybojovala na domácím šampionátu v Boskovicích.

Junioři Zlína se výhrou nad Roller Stormem posunuli blíže play off

pondělí 04.06.2018, 10:00
Extraliga juniorů měla na programu předposlední hrací den, Roller Storm v něm inkasoval dvakrát dvouciferný počet branek a značně si zmenšil své šance na postup do play off. Kladno zdolalo vedoucí Přerov, ten však již své první místo uhájí.

Závěrečný devátý hrací den řečí čísel

neděle 03.06.2018, 21:51
Stilmat extraliga dokráčela do finiše základní části, týmy až do samotného závěru bojovaly o lepší postavení v tabulce, o konečných umístěních nakonec rozhodovalo skóre. Hráčské statistiky opanovali hráči Prague Rats, neproduktivnějším hráčem se stal Petr Kafka, nejméně inkasujícím brankářem Martin Michajlov.

Přerovská MEO Aréna hostila přípravný kemp reprezentací U16 a U18

neděle 03.06.2018, 14:30
Přerov – Mládežnický kemp širších reprezentačních výběrů kategorií U16 a U18 se stejně jako loni uskutečnil v Přerově na hrací ploše MEO Arény. K akci hovořili reprezentační trenér Jiří Suhrada a jeho kolega, technický vedoucí Patrik Škandera. Každý přitom o kempu promluvil z jiného úhlu pohledu. (Foto: Petr Zatloukal)

Základní část extraligy juniorů finišuje, v neděli se hrají čtyři zápasy

neděle 03.06.2018, 09:00
Extraliga juniorů se blíží ke konci základní části, v neděli se odehraje šestý hrací den. Na domácí půdě se představí Kladno a Roller Storm, stadiony soupeřů si vystřídá Zlín, který začíná v Kladně, a Přerov.

Tečka za základní částí: Hradečtí v bitvě o třetí místo předčili Nový Jičín

sobota 02.06.2018, 19:25
Hradec Králové - Úplně poslední siréna základní části Stilmat extraligy zahoukala v Hradci Králové. Domácí hokejisté svedli atraktivní přímý souboj o třetí příčku s Novým Jičínem, od úvodní čtvrtiny v něm byli napřed a i přes závěrečné drama vyhráli 8:4. Svou dosud nejlepší základní část tak zakončili na třetí příčce, která jim do čtvrtfinále play-off přisoudila Uherský Brod. Jičínští půjdou ze čtvrtého místa na Zlín.

Dramatické derby až do konce, Olomouc přemohla Přerov o jediný gól

sobota 02.06.2018, 18:47
Olomouc – Pikantní souboj nabídl závěr základní části Stilmat Extraligy inline hokeje. V hanáckém derby si to mezi sebou rozdaly týmy Olomouce a Přerova. Úspěšněji si počínali domácí Eagles, kteří v napínavé přestřelce pokořili Night Birds těsným výsledkem 9:8.

V posledním utkání Kladenští přestříleli celek z Boskovic

sobota 02.06.2018, 18:44
Kladno - Sobotní odpoledne nabídlo další utkání, ve kterém se Kladenští Čerti utkali s celkem z Boskovic. Po špatném pohybu domácích se hosté dokázali dostat do vedení, které platilo po zbytek čtvrtiny. Druhou třetinou se vedení ujali už Kladenští, kterým se podařilo skórovat hned pětkrát. Brankové hody pokračovaly i ve třetí části, kde během dvou minut padlo hned pět branek. Závěrečná část už probíhala v klidovém tempu.

Černošice v utkání plném zvratů porazily Brno a přeskočily ho v tabulce

sobota 02.06.2018, 18:12
Černošice - V jedenáctigólovou přestřelku se zvrhnul poslední zápas základní části STILMAT extraligy mezi týmy Černošic a Brna. Ačkoliv o něco více ze hry měli v první polovině domácí, byli to hosté, byli vždy o gól nebo o dva vepředu. Až na konci třetí čtvrtiny se dostaly poprvé do vedení Černošice a byly to nakonec ony, které se i díky hattricku Pavla Mrni radovaly z výhry 6:5. Díky tomu se dostaly před Brno v ligové tabulce.

Důležité body v bitvě o play-off, Olomouc doma rozstřílela Nový Jičín

sobota 02.06.2018, 15:00
Olomouc - V předposledním utkání základní části se Olomouc utkala s Novým Jičínem. Ze začátku sice byla hra vyrovnaná, ale postupem času domácí získávali převahu, kterou vyjádřili i gólově. Svého soupeře nakonec Olomouc zdolala 12:5 a připsala si důležité body v boji o play-off.

Brno zvládlo závěr utkání lépe a může se radovat ze tří bodů

sobota 02.06.2018, 14:23
Kladno - Sobotním polednem odstartovalo utkání mezi domácím Kladnem a Brnem. Čerti si v první čtvrtině dokázali vytvořit slibné tříbrankové vedení. Brněnští ale ve druhé části dokázali pěti brankami zcela otočit vývoj zápasu na svou stranu. Ve zbývajících dvou čtvrtinách se o vedení oba celky doslova přetahovaly. Šťastnějším týmem byl nakonec celek Brna, když Jiří Drobný dvěma brankami v závěru stanovil konečný výsledek 7:8.

Černošice o gól porazily Boskovice a radují se z postupu do předkola

sobota 02.06.2018, 13:56
Černošice - Černošice v předposledním zápase základní části přivítaly na domácím hřišti poslední Boskovice, které už neměly šanci na play-off. Přesto hosté bojovali a nebyli až tak daleko od svého prvního bodu v soutěži. V závěru zápasu se jim podařilo totiž snížit na 2:3, vyrovnat už ale nedokázali. Důležité tři body tak zůstaly v Černošicích.