Archiv článků

Zápas se od začátku vyvíjel jasně pro nás, chválil Roman Kala

pondělí 10.06.2019, 15:40
Veteránský tým České republiky má za sebou vydařený vstup do světového šampionátu, Austrálii porazil výsledkem 13:3. Utkání zhodnotil autor dvou branek Roman Kala, který nezapomněl zdvihnout varovný prst před třemi inkasovanými brankami ve druhém poločase.

Pohoda na úvod, veteráni vyučili Australany

pondělí 10.06.2019, 14:41
Čeští veteráni mají na šampionátu v severní Itálii za sebou hladký vstup do turnaje. Proti Austrálii se příliš nadřít nemuseli, své útočné choutky dokonale ukojili a nakonec si připsali hladké vítězství v poměru 13:3.

Vzhůru za cennými kovy! Češi v Itálii cílí na zlata

pondělí 10.06.2019, 11:00
Masters & Veterans World Cup 2019 je tady. V italských městech Roana a Asiago se již v pondělí 10.6. rozběhne pětidenní zápasový maratón, ve kterém se dva české výběry budou s chutí prát o medailová umístění. Myslí samozřejmě na nejvyšší stupínek, ještě aby ne. Veteráni na předchozích dvou akcích brali zlato a bronz, hráči v kategorii Masters jsou šestinásobní vítězové turnaje. Jak se jim povede na severu Itálie? Nemalé cíle neskrývá ani manažer reprezentačních týmů Tomáš Würtherle.

Dorostenci Kladna se dostali na první příčku, tu ve východní divizi udržel Zlín

pondělí 10.06.2019, 10:00
V divizi východ extraligy dorostu proběhla v sobotu hned v prvním zápase bitva o první pozici, v níž uspěl až po samostatných nájezdech Zlín, který tak odskočil Přerovu na rozdíl tří bodů. V divizi západ si Úhřetice připsaly skalp Kladna, to se však rychle oklepalo, porazilo Lomnici nad Popelkou a díky lepšímu skóre se posunulo na první pozici.

Víkendové zápasy 1. ligy nabídly gólové hody

pondělí 10.06.2019, 08:30
Ve všech víkendových utkáních padlo deset a více branek, diváci se tak rozhodně nenudili. V divizi střed se drží na první příčce Polička před Pardubicemi, na třetí pozici před Chemipro se díky vítězství nad Novou Pakou dostali Eagles. V divizi východ se pořadí týmů v tabulce nezměnilo, ale změnily se bodové rozestupy, Český Těšín se po vzájemném střetnutí dostal o bod před Kroměříž. V divizi západ se odehrál pouze jeden zápas, Jsmeninline se díky výhře v něm přiblížili druhému místu.

Statistické okénko z osmifinále Stilmat extraligy

neděle 09.06.2019, 12:32
Inline hokejová sezona se přehoupla do vyřazovacích bojů, ve kterých čtyři týmy ze sedmého až desátého místa po základní části odehrály první čtyři zápasy a došlo i na extra prodloužení, neboť série mezi Mission Roller Brno a IHC Roller Storm Praha skončila 1:1 a muselo tak dojít desetiminutové nastavení, hrané čtyři na čtyři.

Boskovice jdou po vyrovnaném utkání do čtvrtfinále, rozhodnout musela až jedenáctá série nájezdů

sobota 08.06.2019, 15:39
Druhé klání v sérii bylo více opatrnější než to první. Boskovice si vytvořily v úvodní periodě těsný náskok, o který během utkání přišly. Zlín držel v závěru vedení a možnost vyrovnat stav série. Boskovice však přeci jen vyrovnaly. Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, kde rozhodla až jedenáctá série, ve které se povedlo skórovat Janu Hasoňovi.

Roller Storm zvládl lépe odvetný duel i prodloužení s Brnem a postupuje do čtvrtfinále!

sobota 08.06.2019, 14:57
Druhé osmifinálové střetnutí týmů Mission Roller Brno a IHC Roller Storm Praha a následné rozhodující prodloužení se neslo v naprosto jiném duchu než úvodní duel, po kterém byli o krok napřed Brňané. Hosté svého soupeře rozstříleli již v první čtvrtině, dovedli zápas do vítězného konce a nakonec o svém postupu do čtvrtfinále rozhodli brankou Zdeňka Petráše v prodloužení.

Boskovice předvedly velkolepý obrat a ujímají se v sérii proti Zlínu vedení

sobota 08.06.2019, 13:27
Krátce po jedenácté hodině vypuklo osmifinále inline hokeje v Boskovicích. Oba celky od úvodu praktikovaly útočný styl hokeje. Ve druhé a třetí části si Zlín vybojoval tříbrankové vedení, o které však během třetí části přišel. Boskovice cítily šanci a v poslední periodě obrat dokonaly.

Brňané v prvním osmifinále přehráli pražský Roller Storm 6:3 a ujali se vedení v sérii

sobota 08.06.2019, 12:00
Sobotní dopoledne se v hokejové hale na brněnském Úvoze neslo v duchu prvního osmifinálového duelu ligy inline hokeje mezi týmy Mission Roller Brno a IHC Roller Storm Praha. Domácí celek potvrdil roli lépe postaveného celku ze základní části a v prvním utkání série zvítězil nad svým pražským soupeřem 6:3.

Dorostenci v divizi východ bodou bojovat o první pozici

sobota 08.06.2019, 09:00
Dorostenecká extraliga nabídne v divizi východ v sobotu ve Zlíně zajímavou podívanou, všechny tři chlapecké týmy jsou totiž zapojeny do boje o první příčku, o dva body za vedoucím Zlínem je Přerov a na něj ztrácí dva body Břeclav, čtveřici doplňuje ženský tým Přerova, který je zatím bez bodu.

Základní části mládežnických kategorií se blíží do finiše

sobota 08.06.2019, 08:00
O víkendu se rozeběhnou zápasy ve všech třech mládežnických kategoriích, a to konkrétně ve starších žácích v Chrudimi divize západ, turnaj mladších žáků z divize západ hostí Kladno. Přípravka má naplánované zápasy v obou divizích, východ odehraje předposlední hrací den ve Zlíne a západ v Černošicích.

1. liga nabídne o víkendu zajímavé duely ve všech divizích

pátek 07.06.2019, 21:35
O víkendu bude 1. liga pokračovat ve všech divizích, nejvíce utkání se odehraje v divizi východ, která má zajímavé rozpoložení v tabulce, hned čtveřice ze šesti týmů je v přímém boji o čelo. O horní pozice se bude bojovat také v divizi střed, k zápasům nastoupí z horních pater tabulky Polička, Pardubice a Eagles. Jediný duel se uskuteční v divizi západ, v pražském derby hostí Warriors Jsmeinline.

V divizi západ se bojovalo o druhé místo, pokračovala i divize střed

pátek 07.06.2019, 08:57
V divizi střed se bojovalo ve střední a spodní části tabulky, čtyři body ze dvou utkání získal tým SK IHC Chrudim, který se z předposlední příčky bodově přiblížil Hlinsku. V divizi západ se odehrály dva zápasy a v obou případech se bojovalo o druhou pozici, kterou udržel Roller Storm, jenž nejprve sice padl s Jsmeinline, ale poté těsně zvítězil nad Hořovicemi.

Play off Stilmat extraligy je tu! V osmifinále se Brno postaví proti Roller Stormu a Boskovice proti Zlínu

čtvrtek 06.06.2019, 15:00
Rozhodující fáze sezony je tu, v sobotu dvěma osmifinálovými sériemi odstartují vyřazovací boje Stilmat extraligy. V osmifinálových bojích budou zápolit týmy ze sedmého až desátého místa o postup do čtvrtfinále. Mission Roller Brno si umístěním na sedmé příčce po základní části zajistilo pro osmifinále domácí prostředí a utká se s desátým Roller Stormem Praha. Boskovice skončily o bod před Zlínem, a tak budou mít v osmifinálovém vzájemném střetnutí výhodu domácího prostředí.