Archiv článků

Statistické ohlednutí za sezonou 2018

pátek 29.06.2018, 10:56
Všechny soutěže inline hokeje pořádané Českou asociací inline hokeje ročníku 2018 jsou u konce, nyní už jsou na programu pouze reprezentační akce.

Prezident ČAILH Tomáš Würtherle hodnotil sezonu 2018

středa 27.06.2018, 21:21
Tomáš Würtherle byl o minulém víkendu přítomen v Hradci Králové, kde se konalo Final Four Stilmat extraligy a zároveň Final Six 1. ligy mužů. Při této příležitosti se ve videorozhovoru ohlédl za sezonou 2018, které ještě bude pokračovat reprezentačními akcemi.

Předvedli jsme týmový výkon, těšilo zlínského Málka. Přerovský Svozil litoval inkasovaných gólů

středa 27.06.2018, 07:05
Přerov – Na jedné straně zklamání, na druhé radost. Z finále mladších žáků na mistrovství republiky mohl vyjít vítězně jen jeden tým. Čtyři branky v síti přerovského Brady rozhodly o tom, že se jím stal Zlín. Ke zlatu Devils výbornými zákroky pomohl i brankář Tomáš Málek. Po zápase neskrýval své nadšení, naopak na Davidu Svozilovi z týmu Night Birds z východní Hané bylo znát pochopitelné rozčarování.

Dominik Luža a Stanislav Svozil hodnotí finále MČR starších žáků

úterý 26.06.2018, 16:49
Zlín dokázal ve finále kategorie starších žáků na Mistrovství České republiky otočit utkání proti domácímu Přerovu a slaví tak mistrovský titul. Hattrick vstřelil zlínský útočník Dominik Luža, zároveň také autor vítězné branky v poslední minutě utkání. Na svůj výkon ale po utkání moc nemyslel: „Hlavně, že jsme vyhráli, to je nejdůležitější,“ řekl střelec, který se ještě trefil v poslední sekundě do prázdné branky. Za poražený Přerov hodnotil utkání Stanislav Svozil, střelec dvou gólů ve finále: „Myslím si, že jsme mohli vyhrát, hráli jsme lépe než Zlín. Ale vyhrál Zlín, takže jim gratuluji.“

Adéla Špovalivová a Samuel Kopecký hodnotí finále přípravek na MČR

úterý 26.06.2018, 15:48
Kladno zvítězilo ve finále Mistrovství České republiky 9:2 nad týmem Úhřetic, přičemž hattrickem se na tomto vítězství podílela také Adéla Šapovalivová. „Myslím, že dobrý,“ hodnotila skromně svůj výkon Adéla. Samuel Kopecký a jeho Úhřetice nakonec berou stříbrné medaile, ale i ty bere Samuel, který vstřelil obě branky svého mužstva, jako úspěch. „V inlinu to řadím celkem vysoko, protože je to můj první rok.“

Hodnocení zápasu o zlato 1. ligy pohledem čtveřice hráčů Písku a Pavla Würtherleho

pondělí 25.06.2018, 20:16
Finálový souboj 1. ligy nabídl zajímavou podívanou, Roller Storm B rozhodl o své výhře po obratu ve čtvrté čtvrtině. Písek se své premiérové sezoně vybojoval stříbrné medaile, pozápasového hodnocení se ujala hned čtveřice hráčů. Za vítězný Roller Storm B hodnotil ve videorozhovoru duel a sezonu Pavel Würtherle.

Hodnocení zápasu o bronz 1. ligy pohledem Jiřího Piluši a Rudolfa Trombíka

pondělí 25.06.2018, 19:35
Ve Final Six 1. ligy si to v zápase o bronz rozdalo Uherské Hradiště s Českým Těšínem. Hodnocení utkání, ve kterém padlo celkem patnáct branek a bylo k vidění několik zvratů, se ujal bronzový Jiří Piluša a Rudolf Trombík, jenž se s Českým těšínem umístil na nepopulární bramborové příčce.

Mistrem Stilmat extraligy inline hokeje se stal tým Prague Rats

neděle 24.06.2018, 20:59
HRADEC KRÁLOVÉ – Hodinu po poledni měla Stilmat extraliga na programu svůj absolutní vrchol – finálový zápas mezi Rats Praha a IHC Devils Zlín. Finále mělo od začátku jasný spád, Hráčům Devils utekl začátek především kvůli velkému počtu vyloučených hráčů, které Prague Rats nemilosrdně trestali. Postupně tak zlínské manko narostlo až na propastných sedm branek, což již bylo nad jejich ďábelské síly. Putovní pohár Stilmat extraligy inline hokeje tak míří do hlavního města zásluhou výhry Rats v poměru 9:3.

Roller Storm vybojoval zlaté medaile ve finále 1. ligy proti Písku

neděle 24.06.2018, 20:55
Na hradeckém stadionu byly v neděli k vidění čtyři zápasy 1. ligy, z toho ve dvou šlo o medaile. Bronz si nakonec vybojovalo Uherské Hradiště, stříbro bere Písek a zlatou radost si vychutnal Roller Storm B.

Zlín po finálové otočce slaví mistrovský titul starších žáků. Bronz putuje do Hořovic

neděle 24.06.2018, 19:51
Zlaté medaile kategorie starších žáků slaví tým IHC Devils Zlín! Ďábli dokázali ve finále otočit zápas proti domácímu Přerovu. Prohrávali sice 2:3, ale závěr jim vyšel lépe, vítězným gólem rozhodl 57 sekund před koncem Dominik Luža. Třetí místo vybojovaly v dramatickém souboji s Kladnem až po prodloužení Hořovice.

VIDEO: Michal Postava a Štěpán Turek po finále juniorů na mistrovství republiky v Přerově

neděle 24.06.2018, 19:50
Přerov – Ve druhém finálovém utkání zvítězil a vynutil si prodloužení. V něm Přerov po necelých třech minutách skóroval a stal se tak úřadujícím juniorským mistrem republiky. Výbornými zákroky ho podržel brankář Michal Postava, jenž se chopil pozápasového hodnocení. Za Kladno se před kameru postavil Štěpán Turek, jehož trefa – bohužel pro Čerty – už na průběhu večerního sobotního souboje nic nezměnila.

Hodnocení finále Stilmat extraligy pohledem Tomáše Rubeše a Jaroslava Janeby

neděle 24.06.2018, 19:50
Ve finale Stilmat extraligy na zimním stadionu v Hradci Králové se proti sobě postavili Prague Rats a Zlín, pražský tým po jeho konci mohl slavit obhajobu titulu. V pozápasových videorozhovorech se, jak zlatý Tomáš Rubeš, tak stříbrný Jaroslav Janeba, shodli, že ve finále rozhodovali přesilové hry.

Mistry republiky v kategorii přípravek jsou kladenští Čerti, ve finále rozstříleli Úhřetice

neděle 24.06.2018, 17:58
Přerov – Dohromady 11 branek padlo ve finále přípravek na mistrovství republiky. Devět z nich vsítilo Kladno, které tak přemohlo Úhřetice vysoko 9:2. Po prvním dějství přitom Čerti vedli pouze o jednu jedinou branku, v té druhé ale šesti trefami strhli finále pevně na svou stranu.

Mistry republiky mezi mladšími žáky jsou zlínští Devils, ve finále zdolali domácí Přerov

neděle 24.06.2018, 16:18
Přerov – Mistrovský titul v kategorii mladších žáků vybojovali pro letošní rok inline hokejisté Zlína. Ve finále si poradili s přerovskými Night Birds, kterým dovolili skórovat pouze jednou a sami se trefili čtyřikrát. Bronz získal Hradec Králové, který přesvědčivě zdolal Hořovice.

Přerov deklasoval Kladno a ve finále starších žáků vyzve Zlín. Druhé semifinále se nedohrálo

neděle 24.06.2018, 15:00
První semifinálové utkání Mistrovství České republiky starších žáků obstarali inline hokejisté Přerova a Kladna. Domácí Nights Birds zvládli utkání mnohem lépe a po vítězství 6:2 postoupili do finále. Druhé semifinálové utkání se nedohrálo, poté co Hořovice v 19. minutě odmítly pokračovat. Do finále tudíž postoupil Zlín, který tou dobou vedl 4:0. O bronz si to rozdají Kladno a Hořovice.