Archiv článků

Česká úspěšná vystoupení ve druhém dní MS hodnotili Ronald Schubert a Tomáš Langr

středa 16.05.2018, 09:50
Stejně jako první den, i ten druhý se nesel ve znamení českých výher. V Přerově si v kategorii Masters poradila Česká republika s Austrálií a pro naši kameru se se svými dojmy z utkání podělil kapitán Roland Schubert. V Novém Jičíně v rámci kategorie Veterans Češi porazili Itálii, zápas hodnotil Tomáš Langr.

Mistrovství světa Masters a Veterans –den druhý

úterý 15.05.2018, 22:27
Přerov, Nový Jičín – Mistrovství světa Masters a Veterans pokračovalo také v úterý, stejně jako včera byla na programu utkání skupinové fáze. Jak v Přerově, tak i v Novém Jičíně se představila také česká reprezentace a v obou případech byla úspěšná. V Novém Jičíně diváci sledovali také napínavé utkání Slováků proti Kanadě, v Přerově došlo i na překvapení.

Češi dál jedou na vítězné vlně, tentokrát jejich kanonádu odskákala Itálie

úterý 15.05.2018, 20:15
Nový Jičín – Česká veteránská inlinehokejová reprezentace zatím proplouvá mistrovstvím světa bez jediného zaváhání. Po včerejších vysokých výhrách nad Novým Zélandem a Velkou Británií tentokrát Češi jasně přehráli Itálii 7:2. Po třech utkáních má Česko na svém kontě šest bodů a v tabulce skupiny B je na prvním místě.

Češi válí! Na Masters v Přerově devíti góly odrovnali Austrálii

úterý 15.05.2018, 20:11
Přerov – Skvělý výkon zatím na mistrovství světa kategorie Masters předvádějí čeští hokejisté. V pondělí šesti góly složili Slovince, v úterý si doslova jako kočka pohráli s australskou „myší“. Během dvou poločasů nastříleli rovnou devět branek. Čtyřikrát se přitom trefil Lubomír Korhoň.

Warriors budou bojovat o první letošní body

úterý 15.05.2018, 11:53
Dvěma zápasy pokračuje v týdnu program druhé nejvyšší soutěže. Východní divize ligy má volno, ve skupinách západ a střed se odehraje po jednom zápasu.

Co řekli Martin Mecera, Dušan Vápeník a Lubomír Korhoň po prvním hracím dnu

úterý 15.05.2018, 09:46
Zvítězili a mohli je těšit první získané body do turnajových tabulek. Martin Mecera, Dušan Vápeník a Lubomír Korhoň se po prvních úspěšně zvládnutých krocích na mistrovstvích světa kategorií Masters a Veterans postavili před kameru. Co řekli? Podívejte se.

Mládežnické soutěže ozdobila dívčí válka i venkovní jízda Zlína

pondělí 14.05.2018, 23:25
Hutnou porci mládežnických utkání přinesl uplynulý víkend. Za zmínku ze všech příběhů, které přinesl, stojí vyzdvihnout úspěšný trip mladších dorostenců Zlína. Ti se v sobotu vydali ke třem venkovním utkáním, ze kterých přivezli plný počet bodů se skóre 24:5.

Mistrovství světa Masters a Veterans – den první

pondělí 14.05.2018, 22:08
Přerov, Nový Jičín – Svůj první den za sebou mají světové šampionáty kategorií Masters a Veterans, které se konají v Přerově a v Novém Jičíně. Český tým si zatím počíná velmi suverénně. Ve třech utkáních inkasoval jen dvě branky a sám jich nasázel více než dvě desítky.

Na úvod hladké vítězství i s hattrickem. Český tým rozstřílel Slovince

pondělí 14.05.2018, 21:30
Přerov – Povedený start do turnaje kategorie Masters má za sebou český národní tým v inline hokeji. Se Slovinskem neměl sebemenší problém a připsal si snadný triumf v poměru 6:0. V obou poločasech se Češi trefili třikrát. Martin Vozdecký si přitom připsal hattrick.

Češi završili první den mistrovství druhou výhrou, tentokrát nasázeli desítku Britům

pondělí 14.05.2018, 21:00
Česká republika jako jeden z hlavních favoritů celého veteránského mistrovství zvládla i druhé utkání na turnaji, tentokrát porazila 10:2 reprezentaci Velké Británie. V brance národního týmu se v tomto utkání vystřídali David Kudělka a Petr Hrachovina a hlavním strůjcem vítězství se stal střelec hattricku Dušan Vápeník.

Češi vstoupili do mistrovství světa veteránů vítězně, na úvod rozstříleli Nový Zéland

pondělí 14.05.2018, 13:49
Nový Jičín – Čeští reprezentanti vstoupili do mistrovství světa kategorie veteránů vítězně. V zápase proti Novému Zélandu si s chutí zastříleli a s přehledem utkání zvládli a dotáhli do vítězného konce.

První liga měla o víkendu bohatý program

neděle 13.05.2018, 19:02
Tak jako každý víkend, i ten druhý květnový byl ve znamení pokračování druhé nejvyšší soutěže. Ta měla na programu zápasy ve všech třech divizích, pojďme si tedy shrnout, co bylo o víkendu k vidění.

Petr Kafka: Je pro mě překvapením, že je Brno stále bez bodu

neděle 13.05.2018, 18:12
Brno - Prague Rats zatím zažívají suverénní začátek sezony, když celek z hlavního města doposud neztratil jediný bod. Velkou zásluhu na tom má Petr Kafka, který suverénně vévodí tabulce produktivity. Právě útočník Rats nám sdělil po výhře 9:2 nad Brnem své dojmy. Druhá strana žádost o rozhovor odmítla.

Juniorská extraliga má za sebou třetí hrací den

neděle 13.05.2018, 16:56
Ambica extraliga juniorů měla v neděli odpoledne v Boskovicích na programu dvojici zápasů, které tvořily třetí hrací den. Pojďme se tedy podívat, jak zápasy domácích Boskovic s hostujícím Kladnem, respektive Roller Stormem Praha, dopadly.

Čtvrtý hrací den extraligy řečí čísel

neděle 13.05.2018, 10:23
Stilmat extraliga Stilmat hokeje měla v sobotu na programu nálož hned deseti utkání. Pojďme se na ně podívat z pohledu statistik a čísel.