Archiv článků

Mládežnické kategorie mají za sebou první turnaje

úterý 07.05.2019, 20:23
V uplynulém víkendu odstartovaly mládežnické soutěže, ve starších žácích se z vítězství na prvním turnaji radovaly Zlín a Hradec Králové, v divizi západ mladších žáků slavily díky lepšímu skóre Hořovice a v přípravce Přerov.

Čerti Kladno ovládli první turnaj dorostu divize západ

úterý 07.05.2019, 19:00
V sobotu se uskutečnil první turnaj nové dorostenecké ligy v divizi západ, v němž bylo k vidění šest zápasů. Turnaj opanovali po výhře v rozhodujícím duelu nad Hořovicemi mladí hokejisté Kladna, naopak vůbec se nedařilo hráčům Lomnice nad Popelkou, kteří si z víkendu v Chrudimi neodvezli ani bod.

Ambica extraliga juniorů má za sebou první sérii zápasů

úterý 07.05.2019, 13:00
Pomalu, ale jistě se nám rozjíždí nová sezóna inline hokeje a první zápasy se odehrály i Ambica extralize juniorů. První herní den přivítal Přerov, kde každý ze čtyř týmů odehrál tři duely a bylo na co koukat. Pojďme se podívat, co se událo.

úterý 07.05.2019, 10:00
V sobotu se uskutečnil první letošní Capri-sun, který se konal na zimním stadionu v Boskovicích. Jak už je tradicí, tak i letos si mladí hráči a hráčky užili jedinečnou atmosféru plnou radostí. O góly u tohoto projektu jde až na posledním místě, jeho cílem je především děti motivovat k pohybu a pobavit je.

pondělí 06.05.2019, 17:41
Night Birds zažili povedený vstup do sezony, když v úvodní utkání na domácí půdě rozstříleli Zlín 11:4. „Ještě se sehráváme, ale byly tam pěkné věci, byly tam i nějaké dírky vzdadu, co musíme dolepit. Máme letos kvalitní tým, nechci tady vyhlašovat útok na titul, ale jdeme do sezony s nejvyššími cíli,“ říkal autor čtyř asistencí Mikuláš Zbořil. Jeho tým je aktuálně na první pozici, příliš spokojený však nemůže být zlínský brankář Daniel Huf, ten je se svým celkem po prvním víkendu zatím bez bodu. „Ještě se sehráváme, jsme zatím týden na ploše. Vím, že každou sezonu máme začátky horší, ale věřím, že to zlepšíme a dostaneme se co nejdále,“ přeje si Huf.

Divize střed vede nově Chemipro, začala také divize západ

pondělí 06.05.2019, 17:27
V sobotu začala dvěma zápasy v Hořovicích 1. liga divize zápas, domácí celek sehrál dva odlišné zápasy. Nejprve totiž vyhrál jasný rozdílem nad Warriors, následně však inkasoval dvacet branek od Písku. V neděli se hrálo na Jižním Městě, kde Lovosice nejprve padly s Roller Stormem B po nájezdech a poté prohrály i s Jsmeinline. Divize střed má nového lídra tabulky, Chemipro Chrudim totiž ve svých svou nedělních zápasech nezaváhalo a dostalo se o bod před Dynamo Pardubice. Nová Paka nezvládla dva své domácí duely a v obou případech inkasovala vysoký počet branek.

Statistické ohlednutí za prvním hracím víkendem Stilmat extraligy

neděle 05.05.2019, 21:00
Stilmat extraliga 2019 má za sebou první hrací víkend, v němž proběhlo celkem sedmnáct utkání. Dva týmy – Přerov a Prague Rats – mají na svém kontě plný počet devíti bodů, naopak Roller Storm, Zlín a Uherský Brod jsou zatím bez bodu.

Hradec Králové si v přestřelce i díky čtyřem trefám Malíka poradil s Olomoucí

neděle 05.05.2019, 19:11
Po prvním hracím dnu neporažená Olomouc zavítala v neděli odpoledne do Třebechovic pod Orebem, kde hraje své domácí zápasy Hradec Králové. Ten se ujal vedení ve třetí minutě a hlídal si ho až do konce. Již v 19. minutě zkompletoval hattrick kapitán Aleš Půlpán, čtyřmi góly pomohl domácím k výhře David Malík.

Přerov i napotřetí vítězný, skalp Nového Jičína vyšperkoval hattrick Zbořila

neděle 05.05.2019, 18:50
Inline hokejisté Přerova pokračují v úvodu sezóny ve výborné formě. Po třech zápasech jsou nadále stoprocentní, tentokrát si poradili s Novým Jičínem, který porazili přesvědčivě 9:2. Hattrickem se vysokém vítězství podílel Mikuláš Zbořil.

Pražské derby nabídlo taktickou bitvu, tu nakonec ovládli Prague Rats

neděle 05.05.2019, 18:48
Po úvodních sobotních duelech byl v neděli na programu souboj dvou pražských celků. Loňský mistr se tak střetl se Stormem, který letos ještě nevyhrál. Špatné výkony z prvních dvou zápasů sezony si ale do dalšího nepřenesl a proti Rats odehrál vyrovnanou partii. Krysy ovšem nakonec přece jen dokázali urvat vítězství, v utkání však padli jen čtyři branky.

Kladno doma podlehlo oslabenému Brnu a dál čeká na první výhru v sezoně

neděle 05.05.2019, 15:05
Čerti nezvládli ani druhý domácí zápas aktuálního ročníku a na svém kontě mají dál pouze bod. Hokejisté Brna přicestovali do Kladna se značně okleštěnou sestavou, přesto podali dobrý výkon a zapsali si vítězství 5:3. Výborný výkon předvedl zejména brankář Petr Hrachovina, který zlikvidoval řadu kladenských šancí.

Čerti v domácí premiéře neuspěli a zapsali bod. V prodloužení zvítězily Boskovice

neděle 05.05.2019, 15:02
Kladno v prvním domácím zápase aktuální sezony neuspěli a proti Boskovicím si připsali jen bod. Přestože Čerti vedli už o dvě branky, o náskok přišli a soupeři podlehli v prodloužení. Hattrickem zazářil na straně domácích Jan Kvapil.

Rats i podruhé za tři body, Boskovice si vezou domů devět branek

sobota 04.05.2019, 20:10
Své druhé utkání prvního kola odehrály týmy Prague Rats a Boskovice. V první čtvrtině ještě nebylo jasné, kdo by vyhrál, ovšem s přibývajícím časem se Rats, i přes řadu nováčků v sestavě, dostali na koně a zcela jasně vyhráli. Velkou zásluhu na tom má duo Šinágl – Tvrzník, které se mihlo, alespoň rozděleně, u všech branek.

Olomouc rozstřílela Černošice, osmi body se blýskl Šimo

sobota 04.05.2019, 20:08
V Olomouci se po prvním hracím dni musí radovat, ze dvou zápasů mají plný počet bodů. V tom druhém s Černošicemi se sice skoro celou první čtvrtinu čekalo na gól, avšak poté rozjeli Hanáci brankový kolotoč, který dokonce dosáhl dvouciferného čísla. Olomouc zvítězila 11:3, domácí Michal Šimo si připsal osm kanadských bodů.

Hradec nasměroval za prvním úspěchem dvougólový Aleš Půlpán

sobota 04.05.2019, 20:05
Po úvodních porážkách bojovaly v podvečerním zápase o první body Hradec Králové s Kladnem. Čerti sice dotáhli dvoubrankové manko, ale domácí kapitán Aleš Půlpán pak dvěma góly zavelel za hradeckým vítězstvím a hosté už odpověď nenašli.