Archiv článků

V sobotu startuje v Hradci Králové Final Four Stilmat extraligy inline hokeje

pátek 22.06.2018, 15:09
O vládci Stilmat extraligy pro tento ročník se bude o víkendu rozhodovat v Hradci Králové. V semifinále se tam utkají Prague Rats s Olomoucí a domácí Hradec Králové vyzve Zlín. Finále je na programu v neděli od 13:00.

V Hradci Králové proběhne také Final Six 1. ligy, Polička se vzdala účasti

pátek 22.06.2018, 14:00
Minulý víkend se definitivně rozhodlo o účastnících Final Six 1. ligy mužů, nakonec však proběhla ještě jedna změna. Spartak Polička se odmítla zúčastnit turnaje, a tak ji nahradí tým SK IHC Chrudim. Ten bude bojovat ve skupine B s Roller Stormem B a Českým Těšínem. Ve skupině A nastoupín Eagles Chrudim, Uherské Hradiště a Písek.

1. liga téměř zakončila základní část, jeden zápas odložen

čtvrtek 21.06.2018, 21:37
Ve čtvrtek se měla definitivně uzavřít základní část 1. ligy mužů, nakonec chybí odehrát ještě jedno utkání, jelikož duel mezi Hlinskem a Pardubice musel být odložen.

V sobotu budou o zlato bojovat junioři Přerova a Kladna

čtvrtek 21.06.2018, 18:57
V semifinálových bojích Ambica extraligy juniorů si účast ve finále vybojovaly týmy Přerova a Kladna, které se v sobotním dvojutkání střetnou o zlato.

Mládežníci budou o víkendu v Přerově bojovat o cenné kovy

čtvrtek 21.06.2018, 14:30
Sezona inline hokeje vrcholí, o víkendu budou o medaile bojovat mimojiné také mládežníci. V Přerově se představí přípravka, mladší žáci, starší žáci a i junioři. Junioři si to rozdají o zlato v sobotu, zbylé tři kategorie v neděli.

V 1. lize se odehrají poslední zápasy základní části

úterý 19.06.2018, 12:00
O postupujících do Final Six 1. ligy je sice již od víkendu rozhodnu, přesto však ještě nejsou odehrány kompletně všechny zápasy. V divizi střed se uskuteční tři duely, po nichž se ještě může měnit pořadí v tabulce.

1. liga mužů zná účastníky Final Six

pondělí 18.06.2018, 14:09
O víkendu se rozhodlo o všech účastnících Final Six 1. ligy mužů, z divize střed postupují Eagles Chrudim a Spartak Polička. V nadstavbové skupině divize východ si jasně zajistilo postup Uherské Hradiště, spolu s ním jde dále také Český Těšín. Divize západ sice ještě není kompletně dohraná, ale již je jisté, že na finálový turnaj se podívá Písek společně s Roller Stormem B.

Čtvrtfinále play off Stilmat extraligy řečí čísel

pondělí 18.06.2018, 11:00
Další týmy mají za sebou vstup do play off Stilmat extraligy, po čtvrtfinále se tak měnily i pozice hráčů a týmů v jednotlivých statistikách.

Moje zákroky? Třešnička na dortu, těšil se po úspěšném čtvrtfinále zlínský Daniel Huf

pondělí 18.06.2018, 09:00
Dramatické čtvrtfinále mezi Novým Jičínem a Zlínem muselo rozhodnout až prodloužení, které dopadlo lépe pro hostující Ševce, kteří si tak zahrají Final Four. Svým výkonem, kterému nechybělo několik skvělých zákroků, pomohl k postupu také brankář Daniel Huf.

Mládežnické kategorie znají postupující do bojů o zlato

Víkend nabídl také velkou porci mládežnických zápasů, v nichž se definitivně rozhodlo o postupujících do další fáze soutěží.

Do finále juniorské extraligy postoupil Přerov s Kladnem

neděle 17.06.2018, 15:53
V neděli se odehrály semifinálové série Ambica extraligy juniorů, v nichž si po dvou utkáních zajistilo Kladno postup přes Boskovice. O postupujícím mezi Přerovem a Zlínem musel rozhodnout až pomyslný třetí zápas, ve kterém jako první vstřelili branku Night Birds.

Pozápasové hodnocení Aleše Půlpána a Jana Heči

neděle 17.06.2018, 08:25
Hradec Králové zvládl čtvrtfinále proti Uherskému Brodu, do jehož síti nastřílel dvakrát vysoký počet branek. Hradecký Aleš Půlpán mohl být po postupu do Final Four spokojen. To se nedalo říci o Janu Hečovi, který prozradil, že Uherský Brod si dokonce Hradec Králové za soupeře přál, ale ani v jednom utkání na něj hosté nestačili.

Prague Rats rozhodli o postupu přes Brno dvě vteřiny před koncem

sobota 16.06.2018, 21:08
Jako první se ve druhém čtvrtfinálovém utkání prosadili Prague Rats, Brno však dvakrát překlopilo vedení na svou stranu. Na druhé vyrovnání domácích už ale nenašlo odpověď a dvě vteřiny před koncem rozhodl o vydřeném postupu Prague Rats do Final Four Jakub Bernad.

Zlín si zvládnutým prodloužením proti Novému Jičínu vybojoval Final Four

sobota 16.06.2018, 20:46
Zlín se po dramatickém průběhu čtvrtfinále raduje z vyřazení Nového Jičína a postupuje do Final Four. Už před začátkem série se čekal hodně vyrovnaný průběh, a to se také potvrdilo. Zejména první utkání se přelévalo ze strany na stranu a nakonec zvítězil Zlín. Druhý zápas zase patřil Novému Jičínu, který si vytvořil ve druhé čtvrtině náskok, který už nepustil. V konečném součtu je ale šťastnější Zlín, o jehož postupu rozhodlo dodatečné prodloužení, které rozhodl Michal Gago.

Roller Storm končí ve čtvrtfinále, do Final Four postupuje Olomouc!

sobota 16.06.2018, 20:24
Inline hokejisté Olomouce zvládli lépe i odvetu čtvrtfinálové série s Roller Storm Praha. Domácí sice v závěrečné čtvrtině dotáhli dvoubrankové manko a srovnali na 3:3, ovšem na zásah Davida Roupece už odpověď nenašli.