Archiv článků

První hrací víkend Stilmat extraligy řečí čísel

pondělí 07.05.2018, 09:08
Za první hrací víkend odehrály týmy nejvyšší soutěže inline hokeje dvě kola, což znamená dohromady osmnáct utkání. Podívejme se tedy, jak jsou na tom jednotlivé celky pohledem čísel. Na vedoucí pozici je díky nejlepšímu skóre Nový Jičín, na druhém konci tabulky se nacházejí Boskovice. Lídrem statistik je mezi hráči Petr Kafka, mezi gólmany René Fendrich.

Brod získal první body po Gazdově střelecké show, Černošicím hattrick Mrni nestačil

neděle 06.05.2018, 19:48
Až ve třetím utkání nové sezony si připsali body do tabulky inline hokejisté Uherského Brodu. Na domácím hřišti dokázali porazit Černošice 9:6. Rozhodla čtvrtina po výměně stran, kterou Uherský Brod vyhrál 5:0. Naopak pražský tým zůstává i po třech kolech bez bodu.

Kladenské Čerty v Olomouci podržel brankář, Eagles hlavně díky němu přemohli

neděle 06.05.2018, 19:45
Olomouc – Famózní výkon předvedl na půdě Olomouce brankář Kladna Josef Karlík. Soupeři pochytal řadu šancí, nestačil pouze na tři. Jeho spoluhráči se oproti Eagles činili ve střílení branek daleko více. Trefili se celkem osmkrát a olomoucký celek tak Čerti ze středních Čech zdolali výsledkem 8:3.

Nový Jičín i díky sedmi bodům Kovařčíka rozstřílel Brno

neděle 06.05.2018, 17:45
Nový Jičín navázal na své předchozí dobré výkony, brzy se ujal vedení, které bylo po první čtvrtině tříbrankové a postupně narůstalo. Ve druhé části Brno nevyužilo ke snížení trestné střílení, druhé nařízení už ale úspěšně proměnilo. Nový Jičín v závěru ještě třemi rychlými góly zvýraznil svou výhru, na níž má velký podíl Ondřej Kovařčík (2+5).

Roller Storm je stále bez porážky, z Hradce si odvezl výhru 7:4

neděle 06.05.2018, 17:24
Hokejisté Roller Stromu ještě letos nezažili porážku. V prvním kole sice zvítězili až v prodloužení, jak Uherskému Brodu, tak Hradci Králové ale nadělili sedmičku a drama nepřipustili. Pod Bílou věží se ujali vedení už v první čtvrtině, a i když Východočeši stáhli skóre na rozdíl jedné branky, vyrovnat v celém průběhu duelu už nedokázali.

Kafka a spol. znovu nadělovali, Krysy nechaly třináctku i v Hradci

neděle 06.05.2018, 15:35
9:6, 13:4 a 13:4. To jsou dosavadní výsledky hokejistů Prague Rats, obhájců extraligového titulu. Po dvou sobotních vítězstvích si nelámali hlavy ani s Hradcem Králové, Východočechy zlomili v klíčové druhé čtvrtině a pak už především hvězdná čtveřice Rubeš – Tvrzník – Šinágl – Kafka dohrála zápas v exhibičním duchu.

V Přerově se konaly gólové hody, domácí 16 trefami znectili Kladno

neděle 06.05.2018, 15:32
Přerov – Dohromady 22 gólů padlo v neděli v přerovské MEO Aréně. Domácí Night Birds tam vyzvali Čerty z Kladna a připsali si skutečně vysoké vítězství v poměru 16:6. Na straně Přerova byly k vidění hned tři hattricky. Tomáši Zdráhalovi dokonce nechybělo mnoho, aby dosáhl i toho dvojitého.

Zlín zvládl závěr proti Černošicím a bere důležité tři body

neděle 06.05.2018, 14:12
V rámci druhého hracího dne přivítal na své palubovce domácí Zlín hokejity Černošic. Zlín byl po celý zápas ve vedení, ale hosté po celý zápas dotahovali a nenechali si domácí hráče odskočit do většího rozdílu. Nakonec zápas proti Černošicím zvládli a připsali si do tabulky vybojované tři body

Nový Jičín si po ospalém začátku připsal jednoznačné vítězství nad Boskovicemi

neděle 06.05.2018, 13:54
Včera odstartoval další ročník STILMAT extraligy inline hokeje a podruhé v řadě se před vlastními fanoušky předvedl Nový Jičín. Minule si poradil s Kladnem 7:1, dnes nedal šanci ani Boskovicím, které rozstřílel 10:3, má tak po dvou kolech plný počet bodů. Čtyřmi kanadskými body se předvedl Ondřej Kovařčík.

Juniorská extraliga pokračuje v neděli druhým hracím dnem

neděle 06.05.2018, 08:32
V neděli se fanoušci mohou těšit hned na čtveřici utkání druhého kola Ambica extraligy juniorů, v jejímž čele jsou s pěti body Boskovice, které mají jako jediné odehrané dva zápasy, o zisk svých prvních bodů budou bojovat Zlín a Roller Storm Praha.

Po Boskovicích si Přerov poradil také s Brnem a má ze dvou zápasů šest bodů

sobota 05.05.2018, 19:27
Přerov – Dva domácí zápasy, plných šest bodů. Přerov si po výhře nad Boskovicemi dokázal poradit také se soupeřem z Brna. Tentokrát se však úspěch „Soviček“ nerodil lehce. Domácí prohrávali o dva góly, ale díky výborně zvládnuté třetí čtvrtině skóre otočili a náskok pak udrželi až do konce. Zápas přinesl dva hattrickové střelce – Aleše Jergla a Petra Obdržálka.

Uherský Brod nezvládl ani druhý zápas a padl se Storm Praha po výsledku 2:7

sobota 05.05.2018, 19:23
Uherský Brod - Domácí se i ve druhém sobotním utkání střetli s celkem z hlavního města. Po prohře s Rats však nestačili ani na Roller Storm, kterému se naopak úvodní hrací den vydařil nadmíru, z východu Moravy si veze domů pět bodů.

Olomouc v přestřelce přemohla Boskovice, padlo 13 gólů

sobota 05.05.2018, 19:15
Olomouc – Pořádná přestřelka byla k vidění na olomouckém zimním stadionu v sobotu odpoledne. Domácí Eagles sice po první čtvrtině prohrávali s Boskovicemi 1:2, vývoj utkání ale posléze zcela obrátili. Střelecky se jim dařilo hlavně ve druhé části, kdy se prosadili šestkrát. Nakonec v hanácké metropoli padlo celkem 13 branek. Olomoučtí pokořili Boskovice 9:4.

Nový Jičín využil více šancí než Kladno a po zásluze tak zvítězil

sobota 05.05.2018, 19:07
Nový Jičín – Třetí tým loňského ročníku Stilmat extraligy přivítal v úvodním zápase nové sezóny na své palubovce hokejisty Kladna. Po opatrném začátku se domácí hráči rozstříleli a dokázali tak zápas proti Kladnu zvládnout a připsat si do tabulky tři body za vítězství 7:1.

Prague Rats proměnili zápas ve Zlíně v exhibici

sobota 05.05.2018, 18:03
Celkem sedmnáct branek padlo v utkání Zlína s Prague Rats. Hosté předvedli vynikající a efektivní výkon, který okořenili celkem třinácti góly. Zlín zůstává po prohře s Roller Stormem a Prague Rats bez bodů. Hosté zůstávají po dvou utkáních stoprocentní.