Světové hry – O umístěníZápasy
Světové hry – Play-offZápasy

Semifinálová porážka z USA

úterý 30.07.2013, 08:16
Český výběr nestačil v semifinále světových her na výběr USA a po porážce 1:3 si zahraje o bronz s Kanadou, která překvapivě podlehla Itálii 1:4.

Vysoká čtvrtfinálová výhra nad Kolumbií

pondělí 29.07.2013, 03:35
Čeští inline hokejisté zdolali ve čtvrfinálovém utkání světových her, před přeplňenou arénou, domácí Kolumbii hladce 9:1, když o svém vítězství rozhodli již v úvodních minutách. Na semifinálového soupeře čekáme a vzejde z utkání USA - Lotyšsko. Prvním semifinalistou se stali hráči Itálie, kteří v dramatickém zápase porazili Francii 6:5 v prodloužení. Francie obrátila nepříznivý vývoj a dotáhla zápas do prodloužení ze stavu 1:5.

Závěrečná remíza s Kanadou, ve čtvrtfinále proti Kolumbii

neděle 28.07.2013, 18:16
V posledním zápase ve skupině nastoupili Češi v repríze finále MS proti Kanadě. Přesto, že v průběhu utkání prohrávali již 0:3, zápas dokázali otočit a vyrovnat na konečných 3:3. Ve čtvrtfinále na naše hráče bude čekat domácí Kolumbie, která překvapivě porazila Švýcarsko 4:3. Utkání bude zcela jistě odehráno před vyprodaným hledištěm v elektrizující atmosféře, které doprovází všechna vystoupení domácích sportovců na hrách.

Vysoká výhra nad Lotyšskem

neděle 28.07.2013, 18:11
Druhé vystoupení na světových hrách doprovázeli velké komplikace a do poslední chvíle se ani nevědělo, zda se utkání odehraje. Lotyšským hráčům totiž do dějiště her přišli opožděně zavazadla a díky tomu byl odložen již jejich první zápas s Kanadou. Hodiny očekávání a odložení utkání ze 17 hodin místního času nakonec přineslo rozhodnutí, že se zápas odehraje od 20:30 místního času. Nepříjemné čekání na našich hráčích nezanechalo pražádné následky a svého soupeře jednoznačně z plochy vymazalo.

Úvodní remíza s Francií

pátek 26.07.2013, 17:42
Úvodní utkání České reprezentace na světových hrách skončilo remízou s Francií 1:1. Český výběr si po většinu času držel herní převahu, kterou však nedokázal brankově zúročit.