Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze Česká republika
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky
Veterans World Cup - sk. AZápasyTabulky
Veterans World Cup - sk. BZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

Češi po bezchybném výkonu porazili Kanadu a vykročili za druhým místem ve skupině

čtvrtek 15.06.2017, 14:10
Poprvé v Bolzanu a hned s nulou. Češti inline hokejisté v kategorii Veterans se museli stěhovat z Merana do centra dění mistrovtství světa v Itálii a i lepší povrch přispěl k jednoznačné výhře a nejlepšímu výkonu na turnaji. Kanadu porazili 4:0 a udělali rázný krok ke konečnému druhému místu po základní skupině. Ve hře je však stále i první pozice.

Příště se musíme tlačit více do brány, reaguje na porážku gólman Pavlíček

čtvrtek 15.06.2017, 11:59
Hořkost porážky zažili čeští inline hokejisté v kategorii Masters na letošním mistrovství světa poprvé. Ve čtvrtém duelu základní skupiny totiž nestačili na houževnatý celek Švýcarska. Hráči s helvetským křížem na hrudi rozhodli v přesilových hrách a vyhráli 3:1. O tom, co je třeba zlepšit do příští zápasu se vyjádřila česká brankářská jednička Pavel Pavlíček.

První porážka na turnaji. Celek Masters podlehl ve vyhrocené bitvě Švýcarům.

čtvrtek 15.06.2017, 10:33
Čeští hokejisté v kategorii nad 38 let poprvé poznali hořkost porážky. Zápas se Švýcarskem přinesl mnoho vyloučení, které nakonec byly rozhodujícím faktorem. Švýcaři porazili Čechy 3:1 a připravili je tak o první body na turnaji.

Lepší prohrát teď než v play-off, prohlásil Vápeník po prohře se Slováky

středa 14.06.2017, 19:17
Ačkoliv je obránce, stal se nejproduktivnějším hráčem českého týmu v duelu proti Slovensku. Dušan Vápeník se hned dvakrát zapsal mezi střelce ve druhém utkání na mistrovství světa inline hokejistů v kategorii Veterans a návazal tak na tři asistence proti Německu. Ani jeho trefy však neodvrátili porážku 4:7. Češi prohráli v této kategorii vůbec poprvé v historii šampionátu. Z prohry se ale chtějí poučit, zejména v obraně.

Musíme zlepšit hru odzadu a více střílet, říká obránce Luboš Vích

středa 14.06.2017, 17:33
I ve třetím zápase potvrdili Češi roli favorita a dokázali porazit Maďarsko 8:3, které se na MS Veteránů ukázalo poprvé v historii. Rozhodně to ale nebyla procházka růžovou zahradou, což poukazuje v rozhovoru obránce Luboš Vích.