Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze Česká republika
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky
Veterans World Cup - sk. AZápasyTabulky
Veterans World Cup - sk. BZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

Federální derby vyznělo lépe pro Slováky, vyučovali v efektivitě

středa 14.06.2017, 17:16
Premiérové derby bývalých federálních států ovládli inline hokejisté Slovenska. Ti na mistrovství světa v Itálii předčili české reprezentanty především v efektivitě a porazili je 7:4. Češi se stejně jako proti Německu nevyvarovali početnému množství chyb v obranné fázi a tentokrát za ně krutě zaplatili.

Skvělý začátek, pak menší potíže. Čeští hráči Masters porazili Maďarsko 8:3.

středa 14.06.2017, 17:11
Ve svém třetím zápase narazili Češi na Maďarsko, proti kterému ještě nikdy v historii na MS v kategorii Masters nehráli. Maďarský tým přivezl pouze jednoho gólmana a dvě lajny, ale i tak se nejednalo o snadného soupeře, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Přijdou ještě těžší zápasy, poukazuje po dalším vítězství čtyřgólový Hanák

středa 14.06.2017, 08:41
Čeští inline hokejisté z kategorie Masters ve druhém duelu základní skupiny mistrovství světa narazili na tým Austrálie, který se snažil prezentovat především kvalitní defenzívou a hlubokým blokem. Ten dlouho českému týmu odolával, ale nakonec byl prolomen a Češi smetli Australany nakonec 11:2. Velkou měrou se na výsledku podílel Pavel Hanák, který soupeři nasázel čtyři góly.

Masters nedali šanci ani dalšímu soupeři. Austrálii porazili vysoko 11:2.

úterý 13.06.2017, 18:19
Neuběhlo ani pár hodin od drtivého vítězství nad Velkou Británií a už se čeští inline hokejisté Masters střetli s dalším soupeřem v základní části. Austrálie nicméně dokázala vzdorovat jen chvíli, a poté Češi na hřišti opět dominovali i díky zásluze Pavla Hanáka, který dal čtyři góly, vyhráli nakonec 11:2. Za dva zápasy už nastříleli dohromady 30 branek.

Tolik střel jako my nikdo mít nebude, těšilo po zápase s Němci Romana Kalu

úterý 13.06.2017, 16:45
Už po 33 vteřinách zápasu otevřel skóre a uklidnil celý tým. V kádru je sice nejmladší ze všech, ale i tak se Roman Kala (44) dokázal mezi zkušenějšími a staršími inline hokejisty prosadit. Mezi střelce se zapsal hned čtyřikrát, nejvíce ze všech. Čeští reprezentanti vyslali na německou bránu se 33 střelami dvakrát víc pokusů než soupeř a podle toho vypadal výsledek úvodního duelu kategorie Veterans. Česko si poradilo s Německem jasným rozdílem 12:4. Jako trenér měl však Kala ke hře svých svěřenců i výhrady. Nelíbila se mu především hra v obraně a tři vyloučení. Obou varovných signálů by se chtěl v příštích zápasech vyvarovat.