Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze Česká republika
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky
Veterans World Cup - sk. AZápasyTabulky
Veterans World Cup - sk. BZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

Snadná výhra na úvod. Češi i přes výpadek vysoko porazili Němce

úterý 13.06.2017, 14:30
Lepší zápas na úvod šampionátu si čeští inline hokejisté nemohli přát. V kategorii Veterans si s přehledem poradili s Německem. Nejslabšího soupeře skupiny B porazili na mistrovství světa v italském Moranu vysoko 13:4. Obránce Luděk Stehlík se jako jediný zapsal do všech statistik a připsal si hned tři body. O jeden víc zaznamenal čtyřgólový střelec Roman Kala.

Hráli jsme to, co jsme potřebovali říká po výhře nad Brity Ronald Schubert

úterý 13.06.2017, 12:55
Úvodní duel mistrovství světa veteránů byl pro hráče Masters jen lehkou rozehrávkou před důležitými zápasy. Český tým si totiž hladce poradil s Velkou Británií, která proti skvěle fungujícímu ofenzivním celku z Čech neměla jak konkurovat. Jak ale poukazuje útočník Ronald Schubert, důležité zápasy teprve přijdou.

V úvodním duelu Masters si Češi hladce poradili s Velkou Británií. Rozstříleli jí 19:1.

úterý 13.06.2017, 12:42
Od prvního historického mistrovství světa veteránů, se Češi s Británií střetli už šestkrát a nastříleli ji celkem 103 gólů a naopak jen 27 inkasovali. Po dnešním duelu si mohou připsat dalších 19 zásahů. Velká Británie ani letos neměla na Čechy nárok.

Mistrovství světa veteránů klepe na dveře. Češi budou útočit na obhajobu zlatých medailí.

pondělí 12.06.2017, 19:00
Již sedmý ročník mistrovství světa veteránů v inline hokeji se po roce znovu vrací do míst, na které Češi vzpomínají velmi rádi. Turnaj se opět koná v italských městěch Bolzano a Merano a čeští veteráni rozdělení do dvou věkových kategorií budou obhajovat loňské prvenství.

Schubert: Nejtěžší bylo semifinále s Kanadou

úterý 07.06.2016, 17:12
Čeští reprezentanti zaznamenali v minulém týdnu velký úspěch. Na Mistrovství světa v inline hokeji Masters získali zlaté medaile v obou kategoriích, jak v té od 38 let, tak v té od 45 let. Cestu turnajem v následujícím rozhovoru popisuje kapitán týmu od 38 let Ronald Schubert.