Mistrovství světa - veteráni

Skupina/Fáze
Veterans play-offZápasyStatistiky
Veterans World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Veterans World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky

Články

Češi dál jedou na vítězné vlně, tentokrát jejich kanonádu odskákala Itálie

úterý 15.05.2018, 20:15
Nový Jičín – Česká veteránská inlinehokejová reprezentace zatím proplouvá mistrovstvím světa bez jediného zaváhání. Po včerejších vysokých výhrách nad Novým Zélandem a Velkou Británií tentokrát Češi jasně přehráli Itálii 7:2. Po třech utkáních má Česko na svém kontě šest bodů a v tabulce skupiny B je na prvním místě.

Češi válí! Na Masters v Přerově devíti góly odrovnali Austrálii

úterý 15.05.2018, 20:11
Přerov – Skvělý výkon zatím na mistrovství světa kategorie Masters předvádějí čeští hokejisté. V pondělí šesti góly složili Slovince, v úterý si doslova jako kočka pohráli s australskou „myší“. Během dvou poločasů nastříleli rovnou devět branek. Čtyřikrát se přitom trefil Lubomír Korhoň.

Co řekli Martin Mecera, Dušan Vápeník a Lubomír Korhoň po prvním hracím dnu

úterý 15.05.2018, 09:46
Zvítězili a mohli je těšit první získané body do turnajových tabulek. Martin Mecera, Dušan Vápeník a Lubomír Korhoň se po prvních úspěšně zvládnutých krocích na mistrovstvích světa kategorií Masters a Veterans postavili před kameru. Co řekli? Podívejte se.

Mistrovství světa Masters a Veterans – den první

pondělí 14.05.2018, 22:08
Přerov, Nový Jičín – Svůj první den za sebou mají světové šampionáty kategorií Masters a Veterans, které se konají v Přerově a v Novém Jičíně. Český tým si zatím počíná velmi suverénně. Ve třech utkáních inkasoval jen dvě branky a sám jich nasázel více než dvě desítky.

Na úvod hladké vítězství i s hattrickem. Český tým rozstřílel Slovince

pondělí 14.05.2018, 21:30
Přerov – Povedený start do turnaje kategorie Masters má za sebou český národní tým v inline hokeji. Se Slovinskem neměl sebemenší problém a připsal si snadný triumf v poměru 6:0. V obou poločasech se Češi trefili třikrát. Martin Vozdecký si přitom připsal hattrick.