World Cup Veterans 2023 - skupina AZápasyTabulky
World Cup Veterans 2023 - skupina BZápasyTabulky

Třígólový Hejduk po premiéře: Soupeř odešel fyzicky

úterý 11.06.2019, 08:01
Vítězství nad Týmem Světa řídil Tomáš Hejduk třemi vstřelenými brankami, důležité byly zejména dvě zkraje druhého poločasu, který prakticky rozhodl o českém vítězství. Právě začátek druhé dvacetiminutovky označil v boji o první tři body za klíčový.

Světový výběr kousal jen polovinu, Češi nastříleli jedenáct branek

pondělí 10.06.2019, 18:35
Čeští hokejisté v kategorii Masters slaví úvodní vítězství na mistrovství světa. Po vyrovnaném začátku přehráli světový výběr především ve druhém poločase, ve kterém osmi brankami výrazně odskočili. Po vítězství v poměru 11:4 mají na kontě úvodní tři body.

Zápas se od začátku vyvíjel jasně pro nás, chválil Roman Kala

pondělí 10.06.2019, 15:40
Veteránský tým České republiky má za sebou vydařený vstup do světového šampionátu, Austrálii porazil výsledkem 13:3. Utkání zhodnotil autor dvou branek Roman Kala, který nezapomněl zdvihnout varovný prst před třemi inkasovanými brankami ve druhém poločase.

Pohoda na úvod, veteráni vyučili Australany

pondělí 10.06.2019, 14:41
Čeští veteráni mají na šampionátu v severní Itálii za sebou hladký vstup do turnaje. Proti Austrálii se příliš nadřít nemuseli, své útočné choutky dokonale ukojili a nakonec si připsali hladké vítězství v poměru 13:3.

Vzhůru za cennými kovy! Češi v Itálii cílí na zlata

pondělí 10.06.2019, 11:00
Masters & Veterans World Cup 2019 je tady. V italských městech Roana a Asiago se již v pondělí 10.6. rozběhne pětidenní zápasový maratón, ve kterém se dva české výběry budou s chutí prát o medailová umístění. Myslí samozřejmě na nejvyšší stupínek, ještě aby ne. Veteráni na předchozích dvou akcích brali zlato a bronz, hráči v kategorii Masters jsou šestinásobní vítězové turnaje. Jak se jim povede na severu Itálie? Nemalé cíle neskrývá ani manažer reprezentačních týmů Tomáš Würtherle.