Mistrovství světa - muži IIHF

Překvapivá porážka se Slováky znamená na MS IIHF konec ve čtvrtfinále

čtvrtek 09.07.2015, 19:47
Zatímco světové šampionáty organizace FIRS letos české inline reprezentace famózně opanovaly, na mistrovství světa IIHF Češi končí už počtvrté v řadě ve čtvrtfinále. V klíčovém zápase tentokrát ztroskotali na Slovácích, které sice přestříleli dvojnásobným poměrem 44:22, ale prohráli 3:4. Ve finském Tampere tak budou hrát jen o udržení v elitní skupině.

Češi přetlačili houževnaté Slovince 3:2 a ve čtvrtfinále jdou na Slováky!

úterý 07.07.2015, 15:54
Povinnost jasně velela zvítězit, ale byla to tvrdá dřina. Česká inline reprezentace uzavřela základní skupinu mistrovství světa IIHF proti postupujícímu Slovinsku a především díky slepené dvojici gólů před polovinou utkání zvítězila 3:2. Hokejisté tak obsadili ve skupině A druhé místo za stoprocentním Finskem, v pikantním čtvrtečním čtvrtfinále se od 15:00 českého času postaví Slovákům!

Čeští inline hokejisté podlehli finským obhájcům zlata 3:7

pondělí 06.07.2015, 20:52
Zatímco tříbrankovou ztrátu se Švédskem dokázali čeští inline hokejisté obrátit, pětigólové manko proti Finsku bylo příliš. Reprezentace musela ve druhém zápase mistrovství světa IIHF sklonit hlavy před pořadatelským týmem, jenž v Tampere obhajuje zlaté medaile. Hlavně druhá čtvrtina rozhodla o vítězství hráčů Suomi 7:3. Základní skupinu uzavřou Češi bitvou se Slovinskem.

Parádní obrat! Češi porazili Švédy 5:4 a do MS IIHF vstoupili vítězně

neděle 05.07.2015, 15:45
Pořádně dramatickou zápletku nabídl úvodní zápas české reprezentace na mistrovství světa v inline hokeji organizace IIHF. Češi zaspali začátek a po dvou minutách prohrávali se Švédskem už o dva góly, potom dokonce o tři, ale skóre dokázali otočit! Dvě branky vstřelil David Hrazdira a vítěznou trefu zařídil v předposlední minutě Mikuláš Zbořil. Národní tým zapsal ve finském Tampere první tři cenné body za výhru 5:4.

Zlomí čtvrtfinálovou kletbu?

sobota 04.07.2015, 18:00
Už teď je jasné, že rok 2015 se zapíše do dějin českého inline hokeje zlatým písmem. Vždyť čtveřice reprezentací – muži, ženy, junioři i veteráni – na šampionátech organizace FIRS slavila světové prvenství! Poslední akce však do letošní mozaiky ještě schází, seniorský národní tým v neděli zahájí mistrovství světa pod hlavičkou IIHF ve finském Tampere. A trenéři Jan Besser s Luďkem Brožem sází na mladý tým s řadou neokoukaných tváří.