Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

V 1. lize se odehrají poslední zápasy základní části

úterý 19.06.2018, 12:00
O postupujících do Final Six 1. ligy je sice již od víkendu rozhodnu, přesto však ještě nejsou odehrány kompletně všechny zápasy. V divizi střed se uskuteční tři duely, po nichž se ještě může měnit pořadí v tabulce.

1. liga mužů zná účastníky Final Six

pondělí 18.06.2018, 14:09
O víkendu se rozhodlo o všech účastnících Final Six 1. ligy mužů, z divize střed postupují Eagles Chrudim a Spartak Polička. V nadstavbové skupině divize východ si jasně zajistilo postup Uherské Hradiště, spolu s ním jde dále také Český Těšín. Divize západ sice ještě není kompletně dohraná, ale již je jisté, že na finálový turnaj se podívá Písek společně s Roller Stormem B.

Čtvrtfinále play off Stilmat extraligy řečí čísel

pondělí 18.06.2018, 11:00
Další týmy mají za sebou vstup do play off Stilmat extraligy, po čtvrtfinále se tak měnily i pozice hráčů a týmů v jednotlivých statistikách.

Moje zákroky? Třešnička na dortu, těšil se po úspěšném čtvrtfinále zlínský Daniel Huf

pondělí 18.06.2018, 09:00
Dramatické čtvrtfinále mezi Novým Jičínem a Zlínem muselo rozhodnout až prodloužení, které dopadlo lépe pro hostující Ševce, kteří si tak zahrají Final Four. Svým výkonem, kterému nechybělo několik skvělých zákroků, pomohl k postupu také brankář Daniel Huf.

Mládežnické kategorie znají postupující do bojů o zlato

pondělí 18.06.2018, 09:00
Víkend nabídl také velkou porci mládežnických zápasů, v nichž se definitivně rozhodlo o postupujících do další fáze soutěží.