Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Hradec Králové navázal na první zápas a postupuje přes Uherský Brod

sobota 16.06.2018, 19:06
Královehradečtí hned na začátku navázali na svůj výkon z prvního čtvrtfinále, když rychle otevřeli skóre. Uherský Brod ale dlouho se svým soupeřem držel krok, zlom nastal ve třetí části, která skončila 5:0 pro domácí. Ti si ještě znepříjemnili závěr utkání, když inkasovali několik trestů, po kterých Uherský Brod čtyřmi góly snížil brankový rozdíl.

Zlín vstoupil do čtvrtfinále lépe, v prvním zápase série přestřílel Nový Jičín

sobota 16.06.2018, 18:00
Domácí Nový Jičín nezvládl první utkání čtvrtfinálové série play-off Stilmat extraligy, v šestnáctigólové přestřelce padl se Zlínem. Hosté měli lepší vstup do utkání a rychle se dostali do vedení. O to poté několikrát přišli a dokonce v průběhu utkání i prohrávali. Ve druhé polovině ale dokázali zabrat, zápas otočili a svůj náskok už si pohlídali až do konce. Devils se tak ujali ve čtvrtfinále play-off vedení 1:0 na zápasy. Druhý zápase se hraje ještě dnes od 18:30.

Rats si hladce poradili s Brnem a ujali se v sérii vedení

sobota 16.06.2018, 17:10
Nejlepší tým základní části Stilmat extraligy se přiblížil postupu do final four. V prvním duelu čtvrtfinále totiž přehrál Brno 10:4 a v odvetě se bude snažit využít pomyslný mečbol.

Hradec Králové díky povedenému začátku porazil v prvním utkání Uherský Brod

sobota 16.06.2018, 16:08
Hradci Králové vyšel vstup do čtvrtfinále proti Uherskému Brodu, již po pěti minutách vedl rozdílem čtyř branek. Domácí měli celé utkání pod kontrolou a přiblížili se k postupu.

Roller Storm musejí proti Olomouci dotahovat

sobota 16.06.2018, 15:28
PRAHA - První utkání čtvrtfinálové série Stilmat extraligy mezi Roller Storm Praha a Eagles Olomoucz zvládli lépe hostující Hanáci. Ti zvítězili 3:6 a Pražané tak budou mít v odvetě, co dělat, aby odvrátili vyřazení.