Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

MČR žen pro Úhřetice. Východočešky ovládly vysoko obě utkání

sobota 22.06.2019, 18:50
Opět po roce se konalo Mistrovství České republiky žen ve východočeské Chrudimi. O pozici mistryň České republiky v inline hokeji bojovaly tři týmy – Mad Parrots Úhřetice, Roller Storm Praha a IHC Night Birds Přerov. Již od počátku prvního duelu potvrzoval svou převahu tým z Úhřetic, který si také došel zcela zaslouženě k obhajobě zlatých medailí z loňského roku.

Boj o medaile čeká na Břeclav a Hradec Králové, Hořovice berou páté místo

sobota 22.06.2019, 17:17
Starší žáci odehráli svá čtvrtfinálová utkání na přerovském MMČR v sobotu odpoledne. O postup do semifinále se utkaly Hořovice s Břeclaví a Uherský Brod s Hradcem Králové. Úvodní duel přinesl z celého dne nejméně branek - pouze pět. Vyrovnané utkání založené na dobré defenzivě vyznělo nakonec lépe pro Břeclav, která zvítězila 3:2. Druhé utkání bylo mnohem jednoznačnější. Hradec si šel od začátku za vítězstvím. První polovinu utkání vyhrál 5:1 a druhá polovina se převážně dohrávala, celkově Hradec vsítil devět branek. Souboj poražených byl na programu jako úplně poslední. Ve vyrovnané první polovině si Hořovice vytvořily těsný náskok, jenž ve druhé části hry zvýšily a vyhrály 5:2.

Černošice dlouho Rats trápily, na první bod ale nedosáhly

sobota 22.06.2019, 16:31
Přestože nakonec úřadující mistr zvládl první semifinálový souboj s velkým náskokem, nešlo po celý zápas o tak jednoznačnou záležitost. Černošice dokonce díky skvělé druhé části chvíli vedly, Rats ale nakonec ukázali svoji sílu a došli si pro klidnou výhru.

Mladší žáci Kladna a Přerova si zahrají o medaile, páté místo berou Úhřetice

sobota 22.06.2019, 16:16
Dopoledne patřilo na MMČR v Přerově čtvrtfinálovým bojům mladších žáků. Nejdříve se utkalo Kladno s Břeclaví. Úvodní polovina duelu přinesla Kladnu jen těsné vedení, které však během druhé půle vzrostlo na čtyři branky, což Kladnu stačilo na postup. Druhou čtvrtfinálovou dvojici obstaral domácí Přerov s Parrots Úhřetice. Utkání přineslo patnáct branek a definitivní rozuzlení přišlo až v posledních 90 vteřinách. Souboj poražených celků o páté místo vyspěl lépe pro mladší žáky z Úhřetic.

Přípravky znají složení semifinále, koho čekají boje o medaile? Pátí končí Čerti

sobota 22.06.2019, 16:12
Polední program MMČR v Přerově přinesl čtvrtfinálové souboje přípravek, které rozhodly o tom, že do nedělního semifinále postoupí Lvi Břeclav a pražští Rats. Prvně jmenovaný celek se utkal s Kladnem. Vyrovnané a napínavé utkání muselo rozhodnout až prodloužení, kde byla šťastnějším celkem právě Břeclav. Pražané se utkali s Uherským Hradištěm. I toto utkání bylo nesmírně vyrovnané a rozhodla až branka tři vteřiny před koncem základní hrací doby. V odpoledním utkání se střetly oba poražené celky a páté místo slaví Kladno.