Mistrovství světa - masters

Nebyl nalezen žádný turnaj.

Články

Storm slaví první výhru v sezoně, na domácí půdě udolal Zlín

neděle 19.05.2019, 16:13
Až do šestého zápasu v sezoně si museli hráči pražského Stormu počkat na první vítězství. To se zrodilo v zápase se Zlínem, ve kterém sice museli otáčet nepříznivý stav, nakonec si už ale vedení udrželi. Stále tak mohou pomýšlet na účast alespoň v předkole play-off. Hattrick si připsal Natan Vráblík, který naskočil do letošního prvního zápasu.

Zlín neudržel slibné vedení, přestřelku zvládli lépe Rats

neděle 19.05.2019, 14:14
V prvním nedělním zápase to dlouho vypadalo na překvapivý výsledek. Zlín si držel slušný náskok nad zatím neporaženými Rats a ještě v polovině utkání vedl. Pak se ale ukázala síla domácích, kteří nakonec po zásluze berou všechny body. Výraznou měrou se na tom podíleli i Martin Fiala a Jakub Bernad, kteří naskočili v sestavě Rats letos poprvé.

Nedisciplinovanost stála Nový Jičín zápas, s Olomoucí prohrál o tři góly

sobota 18.05.2019, 19:02
Po porážce v Hradci Králové chtěli novojičínští hráči uspět na ledě Olomouce. Jejich cestu za triumfem však srážela častá vyloučení. A přestože při nich jen jednou inkasovali (a také jednou skórovali), nemohli se kvůli nim dostat pořádně do tempa. To naopak domácí hráči i přes zranění z úvodního duelu s Přerovem dokázali svou disciplinovat udržet na uzdě, k čemuž přidali i několik parádních akcí, a zaslouženě tak zvítězili 7:4.

Přerov jasně opanoval šlágr v Hradci a dál vede extraligu

sobota 18.05.2019, 19:01
Zápas Hradce Králové s Přerovem mohl změnit jméno lídra Stilmat extraligy, jenže nezměnil. Hanácký lídr tabulky předvedl v Třebechovicích velmi suverénní výkon a domácím nedovolil jít do čela: V polovině utkání vedl 7:1 a nakonec si pohlídal bezpečné vítězství 11:3. Hned tři hráči se blýskli hattrickem, dominoval jim čtyřgólový Petr Školoud.

Ambica extraliga juniorů má na programu druhý hrací den

sobota 18.05.2019, 18:02
Po jednom volném víkendu opět pokračuje Ambica extraliga juniorů, tentokrát se čtveřice mužstev utká s Kladně. Vedení v soutěži bude hájit Přerov, který ještě neztrazil ani bod, v tabulce ho následují Kladno, Zlín a Hořovice.