EURO U18 2022 - skupina EZápasyTabulky
EURO U18 2022 - skupina RZápasyTabulky

Ofenzivní koncert. Češi nasázeli Švýcarsku dvanáct!

pátek 28.07.2023, 15:59
Reprezentace mužů na evropském šampionátu zatím marně hledá konkurenty. Český tým totiž po vítězstvích s Velkou Británií a Švédskem nasypal dvanáct gólů do švýcarské branky. Svěřenci Martin Tvrzníka mohou být spokojeni s výsledky, ale v dalším utkání se Španělskem už lze očekávat těžký boj s houževnatým soupeřem.

Reprezentace do sedmnácti let udolala Francii v nájezdech

pátek 28.07.2023, 13:30
Skupinu o postup do semifinále začala česká sedmnáctka vítězně, ač zápas dlouho měli na své straně soupeři. Ve 39. minutě ale Češi vyrovnali, když se trefil Koudela a ustáli i oslabení. Když nerozhodlo prodloužení, přišly na řadu samostatné nájezdy, které v páté sérii rozhodl kapitán Marek Mozr.

Musíme být lepší, upozorňuje trenér Tvrzník. Do další části musíme vletět naplno, říká Bernad

pátek 28.07.2023, 08:30
Zápas proti Švédsku mohl být pouze formalitou, když měl český tým téměř jistotu postupu z 1. pozice do další části evropského šampionátu, ale i tak Švédsku nastřílel devět branek. S předvedenou hrou ale spokojenost nepanovala, jak ze strany trenéra Martina Tvrzníka, tak i ze strany zkušeného Jakuba Bernada.

Po výhře se Švédskem o postup do semifinále se Švýcarskem a Španělskem

čtvrtek 27.07.2023, 22:45
Seniorská reprezentace podala v utkání se Švédskem přesvědčivý výkon, který ji posouvá do bojů o semifinále. Češi po celé utkání diktovali tempo hry a přehrávali soupeře ve všech aspektech hry. K postupu do bojů medaili bude muset český tým zvládnout zápasy se Švýcarskem a Španělskem.

Sedmnáctka v závěru zlomila Finsko a do další fáze jde z 1. místa skupiny

čtvrtek 27.07.2023, 18:49
Český tým do sedmnácti let zvládl důležitý zápas s Finskem. Výsledek se ale nerodil snadno. Češi sice vedli, ale soupeř dokázal držet krok a nebezpečně hrozil, což vedlo k poločasovému výsledku 1:1. Ovšem česká sedmnáctka zlepšovala postupně svůj výkon a podruhé už neinkasovala, naopak ještě soupeři dokázala přidat další tři branky, které vedly k výhře 4:1.