Mistrovství Evropy - U16

EURO U16 2022 - play-offZápasy
EURO U16 2022 - skupina AZápasyTabulky
EURO U16 2022 - skupina BZápasyTabulky

Rats se vrací na trůn! Ve finále přejeli Brno a po čtyřech letech jsou opět mistry

sobota 24.06.2023, 20:50
Finále Final Four Stilmat extraligy bylo jednoznačnou záležitostí! Tým Prague Rats si nenechal utéct mistrovský titul, když ve finále přejel Mission Roller Brno a vysokém vítězství 10:2 střídají IHC Night Birds Přerov na pozici extraligového mistra. Rats si ve finále vypracovali ještě do poločasu pohodlné vedení 5:0, které si již nenechali utéct.

Černošice získaly bronz! Obhájce trofeje končí na čtvrtém místě

sobota 24.06.2023, 17:35
Zápas o bronzové medaile byl plný zvratů, neboť oba týmy se v posledním utkání sezony rozhodly dohnat manko v produktivitě. NIcméně, zápas rozhodl úsek posledních pěti minut, kdy se Přerovu povedlo srovnat na 6:6, jenže tento stav dlouho netrval a Černošice se třemi brankami nakonec prostřílely ke třetí příčce, na kterou před rokem nedosáhli.

Druhým finalistou je Brno! Černošice si po roce zahrají znovu jen o 3. místo

sobota 24.06.2023, 14:57
Finálová dvojice je kompletní. Prague Rats nakonec vyzve tým Mission Roller Brno. Černošice se sice v semifinále ujaly vedení, jenže ve zbytku zápasu tahaly za kratší konec a pouze dotahovaly Brno. V závěru usilovaly Černošice při hře bez brankáře o srovnání, místo čehož ale dvakrát inkasovaly.

Přerov titul neobhájí, těsně padl s Rats

sobota 24.06.2023, 13:38
Přerovští inline hokejisté titul v extralize neobhájí, když v semifinále těsně nestačili na Prague Rats, kteří Night Birds nepustili v zápase ani jednou do vedení. Zápas nakonec rozhodla jediná branka druhé poloviny, kterou obstaral Lukáš Plos ve 23. minutě. Přerovu nepomohla ani hra bez brankáře v posledních minutách.

Rats, Tygři, Brno a Přerov. Chrudim hostí v sobotu extraligové Final Four!

pátek 23.06.2023, 09:00
Final Four Stilmat extraligy inline hokeje se v sobotu uskuteční na zimním stadionu v Chrudimi. V zahajovacím zápase o postup do finále se Prague Rats střetnou s úřadujícím šampionem z Přerova, který po vyřazení lídra skupiny Východ Zlína vyzve také lídra skupiny Západ. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Černošice a Brno. Poražené týmy čeká duel o třetí místo. Finále je v plánu od 19:00. Utkání můžete sledovat v textových přenosech na onlajny.com nebo stream na czechicehockey.tv.