Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Souhrn první ligy: O třetím hracím týdnu pokračovala znovu skupina Západ a Střed

středa 24.05.2023, 10:49
Druhá nejvyšší soutěž mužů má za sebou třetí hrací víkend. Na programu bylo devět zápasů ve skupinách Západ a Střed. Východní skupina pokračuje druhým hracím turnajem až tuto neděli.

Souhrn mládeže: Nejmladší kategorie mají za sebou polovinu sezony

úterý 23.05.2023, 18:00
Mládežnické soutěže mají za sebou třetí hrací víkend. Celkem se odehrálo pětadvacet utkání na čtyřech různých turnajích.

Porážka Rats, zlínští Devils si vylepšili statistiky

pondělí 22.05.2023, 18:55
Šesti zápasy v rámci třetího kola pokračovala v sobotu Stilmat extraliga. Prague Rats podlehli v duelu dvou týmů z hlavního města Roller Stormu, přesto udrželi první místo tabulky skupiny Západ. Na Moravě uštědřil debakl Zlín Uherskému Brodu, pod nějž se podepsali všichni hráči v poli, kteří ze Devils nastoupili. V Přerově se dvakrát prodlužovalo: první nadstavbu obhájce titulu zvládl, druhou už ne.

sobota 20.05.2023, 20:55
Stilmat extraliga má za sebou třetí hrací den, ve kterém HC Night Birds Přerov ve skupině východ odehrál dva zápasy. Jak zápasy zvládl omlazený kádr Přerova hodnotil zkušený útočník Pavel Hanák.

V Přerově se znovu prodlužovalo, druhý bod berou Boskovice

sobota 20.05.2023, 16:32
Gólově bohatý zápas, nerozhodné skóre 6:6 a opět rozhodující trefa v prodloužení. Inline hokejisté Přerova ve druhém domácím zápase třetího kola Stilmat extraligy prohráli s Boskovicemi 6:7 po prodloužení. Hosté ve druhém poločase otočili skóre, Night Birds museli dotahovat. Vítězný gól zaznamenal ve 42. minutě Jonáš Novotný.