Mládežnické soutěže: Nejmladší kategorie jdou znovu do boje, poprvé se představí i přípravka

čtvrtek 11.05.2023, 17:36
Druhý hrací víkend nabídne znovu pět dalších turnajů mládežnických kategorií. Přípravka půjde poprvé do akce, volno naopak bude mít východní část soutěže starších žáků.

Souhrn 1. ligy: Druhá nejvyšší soutěž má za sebou první hrací víkend

středa 10.05.2023, 17:14
Minulý prodloužený víkend se naplno rozjela i 1. liga mužů ve všech třech skupinách a nabídla několik zajímavých soubojů, které se rozhodovaly až v posledních minutách. Boje budou naplno pokračovat i o tomhle víkendu, kromě východní části. Tam se bude hrát až na konci měsíce května.

Souhrn mládeže: Nejmladší kategorie mají za sebou první hrací víkend

úterý 09.05.2023, 14:36
Mládežnické soutěže mají za sebou první hrací víkend. Celkem se odehrálo jednatřicet utkání na pěti různých turnajích.

Souhrn Stilmat extraligy: Obrat Devils a ztráty finalistů

pondělí 08.05.2023, 20:00
Stilmat extraliga inline hokeje má za úvodní hrací sobotu. Týmy Přerova a Hradce Králové, které se spolu minulý rok střetly ve finále, v něm zaznamenaly po jednom vítězství, stejně jako porážce. Gólově nejbohatší duel byl k vidění ve Zlíně, kde Devils vyzráli na úřadujícího šampiona Night Birds 9:8. Dvě utkání musela rozhodnout prodloužení, body se dělily v Hradci Králové i v Boskovicích.

Brno dokonalo v Boskovicích obrat v prodloužení a z utkání bere dva body!

sobota 06.05.2023, 19:53
První květnovou sobotou odstartoval nový ročník STILMAT extraligy inline hokeje. V prvním kole na sebe mimo jiné narazily celky Boskovic a Brna. Hosté z druhého největšího českého města šli rychle do vedení, Boskovice však převzaly kormidlo utkání na domácím stadionu rychle do svých rukou. Ačkoliv domácí mužstvo dlouho vedlo, z výhry se radoval soupeř. Brňané v závěru třetí třetiny srovnali a nakonec rozhodli v prodloužení ve zdvojnásobené početní výhodě z hole Pavla Strýčka.