Český tým završil skupinovou část výhrou nad Kanadou

středa 02.11.2022, 23:15
Čtyři utkání, čtyři vítězství. Češi uzavřeli skupinu bez porážky a zaslouženě směřují do čtvrtfinále z první příčky. V posledním zápasu přehráli po výsledku 5:1 Kanadu.

Brankář Daniel Brabec a trenér Martin Mecera po utkání s Itálií

středa 02.11.2022, 03:15
V důležitém utkání s Itálií se tradiční oporou stal brankář Daniel Brabec, který dotlačil český tým k vítězství v prodloužení. S trenérem Martinem Mecerou zhodnotili vítězný duel.

Bitva s Itálií se rozhodovala v prodloužení, nakonec byli šťastnější Češi!

středa 02.11.2022, 03:00
Vyrovnaný zápas s Itálií se nerozhodl po čtyřiceti minutách. Na řadu přišlo prodloužení, které rozhodl Petr Kafka a Češi jsou blízko tomu, aby do čtvrtfinále mohli postoupit z první pozice skupiny A.

Jakub Bernad a manažer týmu Tomáš Würtherle po vítězství s Kolumbií

úterý 01.11.2022, 19:50
Češi přejeli Kolumbii výsledkem 7:1 a správně se naladili na večerní utkání. Dalším soupeřem Čechů bude Itálie a právě tam působí Jakub Bernad, který s manažerem týmu Tomášem Würtherle hodnotí zápas s Kolumbií a také už prozradil, co od soupeře čekat.

Češi přehráli Kolumbii, hattrickem přispěl Šebek

úterý 01.11.2022, 19:00
Zápas s Kolumbií měl takřka jednoznačný průběh. Od začátku až do konce utkání Češi dominovali a nepustili soupeře do vážnějších šancí. Tři ze sedmi branek obstaral zkušený Patrik Šebek. První start si připsal brankář Jiří Matoušek, pro kterého to byl reprezentační debut.