Černošice podruhé v řadě doma vyhrály, porazily Hořovice

sobota 11.06.2022, 12:33
Inline hokejisté Černošic zvládli druhé domácí v řadě, když ve středočeském derby porazili Hořovice 7:5. Hosté v závěru druhé půle třikrát skórovali, ale vyrovnat se jim nepovedlo.

Jedenáctigólová kanonáda! Přerov doma smetl Uherský Brod

sobota 11.06.2022, 12:32
Přerov – Inline hokejisté Přerova rozstříleli v šestém kole STILMAT extraligy Uherský Brod vysoko 11:1. Night Birds o vítězství rozhodli už v prvním poločase, který ovládli rozdílem čtyř branek. Po přestávce vedení ještě zvýraznili, Pavel Hanák s Alešem Jerglem navíc zkompletovali hattrick. Kanci, kteří třikrát inkasovali při vlastní přesilovce, zakončili základní části divize Východ bez výhry i bez bodu.

Drama do poslední chvíle! Vítězství v prodloužení ale bere Hradec

sobota 11.06.2022, 12:22
Vypjatý a vyrovnaný souboj přinesla pražská Nikolajka. Proti sobě nastoupili domácí Rats a hosté z Hradce Králové. Ti se také jako první ujali vedení, které drželi více jak polovinu utkání. Ovšem oba poločasy byly gólově naprosto rozdílné, proto přišlo na řadu i prodloužení. V něm byli úspěšnější Východočeši, kteří se tak mohli radovat ze zisku dvou bodů a vítězství v základní části západní divze.

Mládežnické soutěže se o víkendu odehrají pouze ve dvou kategoriích

pátek 10.06.2022, 14:58
O víkendu budou mít na pilno i ti nejmenší. V sobotu se uskuteční turnaj dorostu ve Zlíně a turnaj starších žáků divize východ v Uherském Brodě. Zároveň poznáme i účastníky finálového turnaje ve starších žácích, pro které o víkendu končí základní část.

Základní část Stilmat extraligy jde do finále

čtvrtek 09.06.2022, 19:50
Poslední hrací víkend základní části Stilmat extraligy rozhodne o složení čtvrtfinálových zápasů jednotlivých divizí. Východní divize čtvrtfinálové účastníky už zná, západní divize ještě čeká na toho posledního.