Mission Roller načepoval Uherskému Brodu jedenáctku a bere tři body

sobota 04.06.2022, 16:58
Jasného favorita měl odpolední duel mezi celky Mission Roller Brno a IHC KANCI Uherský Brod. A Brňanům se tuto roli podařilo do puntíku splnit. Už po první třetině měli na kontě pohodlný čtyřbrankový náskok. Nakonec padla i magická desetigólová meta. Brno načepovalo Kancům hned 11 branek a bere tři body za výhru 11:3.

Boskovice si proti Uherskému Brodu otevřely střelnici a vysoko zvítězily

sobota 04.06.2022, 16:57
Mezi Boskovicemi a Uherským Brodem se jednalo o souboj týmů ze spodních pater tabulky. I přes dlouhé čekání na první gól, který obstaral až 18. minutě boskovický Müller, se diváci dočkali hned deseti branek. Osm z nich nastříleli Boskovičtí, na to reagovali Kanci pouhými dvěma přesnými zásahy. Boskovice si tak v klidu dokráčely pro výhru 8:2.

Hořovice doma schytaly další debakl, Rats jim nasázeli jedenáct branek

sobota 04.06.2022, 14:38
V odpoledním utkání přivítaly Hořovice Prague Rats a chtěly odčinit svou ranní bezgólovou porážku, ovšem znovu se bodů nedočkaly. Hosté měli duel pevně ve své moci a postupně Cvočkařům nasázeli jedenáct branek. Hattrickem se na straně hostů prezentoval Jiří Brandejský, čestný úspěch domácích zaznamenal Jakub Žmola.

Černošice přetlačily Hradec 6:5 a mají tři body

sobota 04.06.2022, 14:35
Inline hokejisté Černošic zvládli domácí zápas, ve kterém porazili Hradec Králové těsně 6:5, i díky skvělé první půli, ve které čtyřikrát skórovali.

Devils nestačili na Brno a poprvé v sezoně padli

sobota 04.06.2022, 13:47
V rámci pátého kola STILMAT extraligy divize Východ se střetli dosud neporažení Devils ze Zlína a Mission Roller Brno. Utkání bylo po dlouhou dobu vyrovnané, avšak pět minut před koncem vedli Brňané o tři branky a zdálo se, že se jedná o jasnou záležitost. Ta se ale nekonala, Devils se třemi rychlými brankami vrátili zpět a vynutili si prodloužení. V tom byli přeci jen byli šťastnější Brňané, kterým přesilovkovou trefou zajistil vítězství Filip Král.