Přerovští hokejisté si poradili s Uherským Brodem a dotáhli se na Zlín

sobota 28.05.2022, 13:34
Inline hokejisté Uherského Brodu nastoupili v posledním domácím zápase proti IHC Night Birds Přerov

Brno předvedlo v derby proti Boskovicím velký vítězný obrat

sobota 28.05.2022, 13:23
Parádní inline hokej nabídlo jihomoravské derby mezi Brnem a Boskovicemi. Hosté, kteří i po dnešku stále čekají na první vítězství letošní sezóny vedli v prvním poločase už o tři branky, domácí však čtyřmi góly skóre otočili. Hosté stihli ještě jednou srovnat, jenže v úvodu druhé půle Brno dvěma trefami zadělalo na své vítězství. Boskovičtí v poslední minutě ještě vykřesali naději, ale Mission Roller už svou výhru v poměru 6:5 ustrážil. Hosté už jsou navíc bez šance zahrát si play-off.

Hradec zůstává neporažen, v Třebechovicích přetlačil Prague Rats

sobota 28.05.2022, 12:33
4. kolo STILMAT extraligy divize Západ nabídlo souboj prvního týmu s druhým. Do hradeckého azylu v Třebechovicích dorazil tým Prague Rats a v sázce bylo první místo. Souboji o čelo tabulky odpovídalo i nasazení obou týmů a vyhrocený závěr. Domácí nakonec porazili oslabenou sestavu Pražanů 4:3. V hostujícím dresu se představilo jen 7 borců a Martin Tvrzník navíc opustil hru už v úvodu zápasu.

Junioři se poperou o čelo, Devils potvrzují dominanci

pátek 27.05.2022, 20:00
Extraliga juniorů o víkendu nabídne celkem dvanáct zápasů. V západní části se o čelo tabulky přetahují Hořovice s Roller Storm. Zlínští Devils budou pro změnu obhajovat své dominantní postavení ve východní polovině soutěže.

Střed čeká boj o čelo, Východ začne soubojem vedoucích celků

pátek 27.05.2022, 19:15
Druhá nejvyšší soutěž završí květen souboji ve skupinách Střed a Východ. Západní týmy mají o víkendu volno.