World Roller Games 2019 - skupina CZápasyTabulky

Ženy nezaváhaly ani s Čínou a dál válí!

pondělí 08.07.2019, 09:25
Ani před duelem s Čínou se nečekalo, že by české ženy měly mít nějaké větší potíže, a i přes pomalejší rozjezd se toto očekávání potvrdilo. I Čínu totiž Češky porazily dvouciferným rozdílem a dál suverénně dominují.

Dvě oslavenkyně a premiérový gól na šampionátu, ženská reprezentace vstoupila do WRG suverénním způsobem

neděle 07.07.2019, 12:50
Po pozdní večerní výhře s Velkou Británii přišel brzy ráno duel proti Austrálii. Češky obě utkání zvládla výtečně a nastřílely celkem 35 branek! Pro Dominiku Vopravilovou a Karolínu Kovářovou je navíc 7. červenec narozeninovým dnem, který obě oslavily vstřelenou brankou. Premiéru v národním týmu má za sebou Eliška Veselá, jenž proti Austrálii poprvé okusila gólovou radost.

Češky mají druhou výhru, rozdrtily Austrálii!

neděle 07.07.2019, 11:17
Ani krátký čas na odpočinek a brzký start rozjeté Češky nezastavil, i ve druhém utkání svého soupeře s přehledem přehrály a na turnaji zatím podle očekávání dominují. Austrálii nasázeli už v první půli třináct branek a nepolevily ani ve druhém poločase.

Ženy vkročily do turnaje suverénním vítězstvím nad Britkami!

sobota 06.07.2019, 23:24
Ženy napodobily muže a juniory a vyhrály svůj první zápas na World Roller Games v Barceloně. Výsledek i průběh zápasu byl podobný prvnímu zápasu juniorů – pozvolnější začátek a nakonec jasná výhra poměrem 11:0!

Ženská reprezentace má za sebou přípravný turnaj ve Francii. Zvládla jej na jedničku!

úterý 04.06.2019, 09:00
Vicemistryně světa už ladí formu na světový šampionát, který se letos uskuteční v Barceloně. Na přelomu května a června se totiž zúčastnily turnaje ve francouzském Rethelu a poměřily síly s Itálií a Francií. Česká děvčata pod vedením trenéra Mikaela Pančáka jej zvládly na jedničku a oba kvalitní soupeře dokázaly přehrát. Ač se soupeřky představily v plné síle s týmy, které už jsou kompletní pro MS 2019, Češky bojovaly s mixem opor a mladých hráček, které se zapracovávají do týmu a měly možnost kvalitní konfrontace na mezinárodní úrovni.