World Roller Games 2019 - skupina AZápasyTabulky
World Roller Games 2019 - skupina BZápasyTabulkySoupiskaStatistiky
World Roller Games 2019 - skupina CZápasyTabulky

Články

Dvě oslavenkyně a premiérový gól na šampionátu, ženská reprezentace vstoupila do WRG suverénním způsobem

neděle 07.07.2019, 12:50
Po pozdní večerní výhře s Velkou Británii přišel brzy ráno duel proti Austrálii. Češky obě utkání zvládla výtečně a nastřílely celkem 35 branek! Pro Dominiku Vopravilovou a Karolínu Kovářovou je navíc 7. červenec narozeninovým dnem, který obě oslavily vstřelenou brankou. Premiéru v národním týmu má za sebou Eliška Veselá, jenž proti Austrálii poprvé okusila gólovou radost.

Češky mají druhou výhru, rozdrtily Austrálii!

neděle 07.07.2019, 11:17
Ani krátký čas na odpočinek a brzký start rozjeté Češky nezastavil, i ve druhém utkání svého soupeře s přehledem přehrály a na turnaji zatím podle očekávání dominují. Austrálii nasázeli už v první půli třináct branek a nepolevily ani ve druhém poločase.

Ženy vkročily do turnaje suverénním vítězstvím nad Britkami!

sobota 06.07.2019, 23:24
Ženy napodobily muže a juniory a vyhrály svůj první zápas na World Roller Games v Barceloně. Výsledek i průběh zápasu byl podobný prvnímu zápasu juniorů – pozvolnější začátek a nakonec jasná výhra poměrem 11:0!

Ženská reprezentace má za sebou přípravný turnaj ve Francii. Zvládla jej na jedničku!

úterý 04.06.2019, 09:00
Vicemistryně světa už ladí formu na světový šampionát, který se letos uskuteční v Barceloně. Na přelomu května a června se totiž zúčastnily turnaje ve francouzském Rethelu a poměřily síly s Itálií a Francií. Česká děvčata pod vedením trenéra Mikaela Pančáka jej zvládly na jedničku a oba kvalitní soupeře dokázaly přehrát. Ač se soupeřky představily v plné síle s týmy, které už jsou kompletní pro MS 2019, Češky bojovaly s mixem opor a mladých hráček, které se zapracovávají do týmu a měly možnost kvalitní konfrontace na mezinárodní úrovni.

Američanky byly agresivnější, ohlíží se po finále Kateřina Mrázová

neděle 22.07.2018, 10:02
Kateřina Mrázová byla ve finálovém utkání s USA hodně vidět a sama se dostala do několika slibných šancí. Jako kapitánka výběru se poté nevyhnula slzám. Česká obránkyně věděla, že soupeřky budou hrát více agresivněji, zároveň ovšem přiznává fakt, že národní tým Mikaela Pančáka byl po celou dobu duelu lepším a aktivnějším celkem.