World Skate Games 2022 - skupina AZápasyTabulky
World Skate Games 2022 - skupina BZápasyTabulky

Junioři ve čtvrtfinále porazili Francii a znovu narazí na Kanadu!

úterý 02.07.2019, 22:43
Junioři pokračují ve vítězném tažení, ve čtvrtfinále si vyšlápli na výborné Francouze a postupují zaslouženě do semifinále, kde narazí podruhé na turnaji na Kanadu!

Měli jsme více ze hry, říká Indrák po utkání s Kanadou. Můžeme hrát s každým, hlásí Luža

úterý 02.07.2019, 11:00
Základní skupinu mají juniorští reprezentanti za sebou a zvládli ji bez zaváhání. V jejím závěru si poradili i s nepříjemnou Kanadou, která pořádně prověřila český tým před čtvrtfinále. V něm se Češi střetnou od 21:30 s Francií. K závěrečnému duelu základní skupiny se v ohlasech vrací Daniel Indrák, který se postaral o rozhodující trefu a taky Dominik Luža, jenž také přidal důležitou branku.

Junioři zdolali Kanadu a do čtvrtfinále jdou z prvního místa!

pondělí 01.07.2019, 19:58
Důležitý zápas dopadl dobře, junioři v přetahované s Kanadou nakonec zaslouženě zvítězili! Nebylo to ale rozhodně jednoduché, Češi šli třikrát do vedení a třikrát soupeř našel odpověď v podobě vyrovnávacího gólu. Až zásah Indráka ze 31. minuty rozhodl o výsledku a o konečném umístění ve skupině E.

S Kanadou to bude těžší zápas, nebojíme se toho!

neděle 30.06.2019, 16:30
Junioři pohodlně zvládli i druhé utkání na World Roller Games 2019, Austrálii přehráli výsledkem 11:1 a o první místo ve skupině E si to Češi rozdají s Kanadou. Popasovat se tentokrát museli se změnou haly a taky menší hrací plochou. Jak hodnotí zápas? Více už v rozhovorech po utkání.

Češi si poradili i s Austrálií, protinožce porazili 11:1

neděle 30.06.2019, 11:41
K druhému zápasu na World Roller Games se sice junioři museli přesouvat do jiné haly, ani to je ale nezbrzdilo a proti Austrálii zopakovali herně a hlavně výsledkový povedený zápas. Tentokrát se našim juniorům povedlo vytvořit si výraznější vedení už v první půli, před posledním zápasem ve skupině tak mohli druhou část odehrát s větším klidem.