Mistrovství světa - junioři

Články

Dvě výhry s nulou? Kluci zaslouží absolutorium, říká Ladislav Vlček

čtvrtek 11.06.2015, 06:11
Tak tohle nečekal asi nikdo. Skupina, kterou v Rosariu vyfasovali čeští junioři, vzbuzovala hodně velký respekt. Ale skóre posledních dvou zápasů na žádný zbytečný respekt z české strany nevypadá! Svěřenci trenérů Ladislava Vlčka a Pavla Würtherleho propluli na první místo skupiny závěrečnou výhrou 7:0 nad Spojenými státy.

Další krasojízdu odnesli Američané! Junioři vyhráli skupinu a jdou na Mexiko

čtvrtek 11.06.2015, 03:48
Nevídaná lehkost doprovází juniorské hokejisty od druhého utkání na šampionátu! Po Švýcarech nedali čuchnout ani Spojeným státům, které od nabuzeného týmu trenérů Vlčka a Würtherleho inkasovaly debakl 7:0. Česká reprezentace tak po vzoru žen ovládla základní skupinu a ve čtvrtfinále mistrovství světa vyzve Mexiko. Souboj startuje ve čtvrtečních 22:15 českého času.

Haloda čekal od Švýcarů víc: Nepustili jsme je skoro k ničemu

středa 10.06.2015, 05:48
Na výkonu českých juniorů ve druhém utkání MS šlo jen těžko hledat chyby. Soupeř se země helvétského kříže den po výborné partii s USA tentokrát totálně odpadl a od Čechů inkasoval dvouciferný debakl 10:0. Brankáři Ondřeji Halodovi navíc nedokázal dát ani gól. Teď už jen věřit, že v podobném duchu to půjde dál...

Skvěle! Junioři zvýšili obrátky a Švýcarům nasázeli deset branek

středa 10.06.2015, 00:10
Po bodové ztrátě z utkání s Itálií tentokrát reprezentace juniorů nezaváhala. Proti Švýcarům již od prvních minut jednoznačně dominovali a svému soupeři nepovolili téměř nic, což dokazuje i desetibrankový příděl. Hattrickem se na vítězství podílel Jiří Drobný a stoprocentní výkon v brankovišti podal Ondřej Haloda. Na vynikající výkon by měli čeští reprezentanti navázat i proti silnému výběru USA.

Bod s Itálií je ztráta, říká gólman Frodl. Hronek hodnotí vstup pozitivně

úterý 09.06.2015, 05:02
Že mají junioři v Rosariu hodně těžkou skupinu, to věděli už před startem turnaje. A o bod je dokázal obrat hned první soupeř z Itálie. Češi jim k tomu pomohli smolným vlastencem při signalizované výhodě, ale po úvodním výkonu nemusí mít hlavy dole. Se Švýcary i Američany si ještě zahrají parádní hokej, který je nejlíp připraví na čtvrtfinále. Jaké měli z prvního zápasu pocity?