Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Vyplatilo se nám hrát víc z obrany, výhra hodně pomůže, hlásí brněnský Kučeřík

neděle 12.05.2024, 16:08
Čekání úřadujícího vicemistra na první triumf v aktuální sezoně STILMAT extraligy je u konce. Brno zvítězilo v Přerově 7:3, když si dokázalo počkat na své šance a poté je proměnit. Obránce Radek Kučeřík se na Hané trefil dvakrát a celkově v sobotním odpoledním duelu zaznamenal čtyři kanadské body. Skórovat se mu podařilo v obou poločasech. Nejprve dostal ideální nahrávku od Petra Obdržálka a střílel do prázdné brány. Po přestávce pak využil přesilovku a vrátil Brnu průběžný dvougólový náskok.

Derby ovládli hráči Stormu! Získali tak skalp rivala Rats Prague

sobota 11.05.2024, 17:40
Závěrečným bodem sobotního programu na Nikolajce byl souboj Stormu a Rats. Vyrovnané utkání dopadlo lépe pro domácí hráče, kteří své soupeře předčili hlavně v produktivitě. Díky tomu získali velmi tři cenné body a odčinili tak dopolední ztrátu bodů ze zápasu proti Hradci.

Cvočkaři vyzráli na Černošice a slaví první vítězství v sezóně

sobota 11.05.2024, 17:32
Cvočkaři Hořovice a Černošice měli po prvním víkendu nového ročníku na svém kontě v kolonce bodů nulu, a tak bylo jasné, že jeden z týmů se konečně dočká výhry. O osudu duelu nakonec rozhodl skvělý nástup domácích, který už Černošice ve zbytku zápasu marně dotahovaly. Čtyřmi góly k triumfu Cvočkařů přispěl Arthem Hrabovetskyi.

Hradec Králové nestačil na Prague Rats a prohrál poprvé v sezóně

sobota 11.05.2024, 16:00
V souboji dvou neporažených týmů z prvního hracího víkendu zavítal Hradec Králové na hřiště pražských Rats na Nikolajce. Východočeši se rychle ujali vedení, ovšem branka z osmé minuty byla jejich poslední gólovou radostí v utkání. Domácí čtyřmi zásahy utkání otočili a opanovali souboj se ziskem tří bodů.

Brno si poradilo s Přerovem a slaví premiérovou výhru v této sezoně

sobota 11.05.2024, 15:06
Inline hokejisté Mission Roller Brno zvítězili v druhém kole STILMAT extraligy na půdě Přerova 7:3 a poprvé v aktuálním ročníku naplno bodovali. Na výhře Jihomoravanů po předchozích dvou porážkách se čtyřmi body za dva góly a stejný počet asistencí podílel obránce Radek Kučeřík. Brnu také pomohly tři využité přesilovky, díky nimž odmítlo závěrečné drama po kontaktní brance Night Birds.