Prague Rats na úvod sezony zvítězili v Černošicích

Vstup do sezony se vydařil Prague Rats, pražský celek na úvod zaznamenal přesvědčivou výhru v Černošicích. Hostující tým se dostal do vedení už zkraje utkání a náskok po celou dobu udržoval. Domácí se ke gólovému slovu dostali dvakrát, jejich snížení ale k bodovému zisku nevedlo.

Opatrný úvod utkání roztrhl nejprve hostující Turek, který zazvonil na tyčku domácí branky. O necelé tři minuty později už se pak skóre skutečně poprvé měnilo, když se po přihrávce Lukáše Plose prosadil Matěj Poul. A Rats se dařilo i nadále. Matyáš Filip využil přesilovku střelou pod horní tyč. Robin Všetečka sice dostal Černošice opět do kontaktu, ale Oscar Flynn zařídil vedení Rats 3:1 po prvním poločase.

A ten druhý skončil stejným výsledkem. Druhou část utkání opět velmi brzy otevřelo zazvonění brankové konstrukce za černošickým gólmanem Frolíkem. A zatímco v tomto případě měl domácí brankář štěstí, Oscar Flynn už kotouč za jeho záda dostal. Domácí se dočkali snížení z hole Michala Bezoušky, ale to bylo ze strany Černošic vše. V závěru duelu ještě přidal Oscar Flynn svou třetí branku v utkání a podruhé se prosadil Matyáš Filip.

04.05.2024 11:00| 1.kolo| Černošice| 25 diváků