Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Pátý a šestý hrací den řečí čísel

pondělí 21.05.2018, 08:46
Stilmat extraliga inline hokeje pokračovala o víkendu dalšími dvěma hracími dny, v sobotu se odehrálo pět utkání, v neděli následoval stejný počet. Pojďme se na ně podívat z pohledu statistik a čísel.

Přerov si z Nového Jičína odváží cennou výhru v prodloužení

neděle 20.05.2018, 21:16
Nový Jičín chtěl před domácími fanoušky přidat další výhru, ale tentokrát narazil. Přerov sice dorazil s méně hráči, přesto dokázal hrát velice účinně a Nový Jičín dokázal v prodloužení porazit. Domácím nepomohly ani dvě branky Ondřeje Kovařčíka.

Černošice slaví první výhru, porazily druhý Storm

neděle 20.05.2018, 21:11
Podle postavení v tabulce to měla být jednoznačná záležitost pro domácí. Storm měl v zápase být lepším celkem a nakonec si dojít i pro tři body. Černošice ovšem po bláznivém duelu s Rats svůj výkon zlepšily a nakonec slavily úspěch. Černošičtí si sice v tabulce příliš nepolepšily, alespoň už na svém kontě mají první vítězství.

Neuvěřitelný zápas! Rats v přestřelce přejeli Černošice

neděle 20.05.2018, 19:21
V extraligovém souboji prvního celku s Černošicemi nabídlo gólostroj z obou stran. Pražané nakonec dokráčeli pro klidné vítězství, deset branek ovšem nasázeli i Středočeši. Rats se spoléhali zejména na jednu formaci, která se postarala o většinu z osmnácti gólů.

Kladno neuspělo ani proti Stormu, ten nasázel deset gólů

neděle 20.05.2018, 17:17
Ve druhém extraligovém zápase na Jižním městě uspěli hráči Stormu v souboji s Kladnem. Pražané nakonec soupeři ze středních Čech nasázeli deset gólů a jen třikrát inkasovali. Brankář Dominik Frodl navíc k vysokému vítězství přispěl třemi asistencemi.