Extraliga dorost

Název Statistiky
Final Four JERSEY 53 MČR dorostu 2024 Zápasy Týmové Hráčské
JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Východ + Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
JERSEY 53 MČR dorostu 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Lvi Břeclav potvrdili vítězství ze základní části v kategorii dorostu. Kroměříž ve finále mladších žáků udolala Zlín

pondělí 24.06.2024, 19:00
Břeclavští Lvi se stali mistry v kategorii dorostu a navázali na úspěšnou základní část. Ve finále Final Four si poradili s Roller Stormem Praha 5:3. Bronz i přes ztrátu čtyřgólového vedení v duelu o třetí místo vybojovali Prague Rats, Zlín udolali 8:7 po prodloužení. V kategorii mladších žáků suverénní Devils Zlín přišli o neporazitelnost až v posledním utkání sezony, kdy jim zlaté medaile doslova ukradli kroměřížští Hanáci. Utkání o bronz zvládli nováčci z Warriors Brno.

MČR mládeže o víkendu vyvrcholí na Final Four v Přerově!

pátek 21.06.2024, 12:00
V sobotu 22. a v neděli 23. června se nejlepší inline hokejové týmy utkají v Přerově o tituly mistra České republiky v mládežnických kategoriích od nejmladších přípravek až po nejstarší juniory. Na turnaj Final Four vyšle své zástupce deset klubů, které čeká boj o poháry a medaile. Jako jediný český oddíl dokázali obsadit všechny kategorie zlínští Devils.

Mládež: Soutěže vrcholí, hraje se o poslední místa na Final Four!

čtvrtek 13.06.2024, 17:00
Už jen týden zbývá do závěrečného turnaje Final Four a ještě není rozhodnuto o všech účastnících. Jako nejlepší tým skupiny Východ do něj může jít výběr starších žáků Uherského Brodu. Kanci jsou aktuálně druzí o tři body za Boskovicemi, které do víkendového dění nezasáhnou. Proti Přerovu, Zlínu a Kroměříži navíc nastoupí na své půdě. Soutěže dorostu a juniorky uzavřou celky ze skupiny Západ. Junioři Hořovic budou chtít protáhnout sérii neporazitelnosti, která jim může vynést i 1. místo po základní části.

Mládež: Starší žáci Boskovic se mohou doma posunout do čela tabulky, junioři i dorostenci hrají ve Zlíně

čtvrtek 06.06.2024, 17:00
Základní části mládežnických soutěží se pomalu chýlí ke konci. Nedlouho před vyvrcholením této sezony v podobě Final Four Mistrovství České republiky si mohou ve starších žácích polepšit Boskovice. Jihomoravané se budou snažit nahradit na prvním místě průběžné tabulky Uherský Brod. V rámci juniorské extraligy vyzvou ve Zlíně domácí Devils vedoucí Přerov.

Soutěže mládežníků pokračují, v dorostu se znovu střetnou týmy z východní a západní divize

středa 22.05.2024, 15:30
Stadiony v Přerově a Praze budou hostit další části mládežnických soutěží v inline hokeji. Na Hané se o víkendu utkají o body kategorie starších a mladších žáků, na Smíchově zase dojde na zápasy v rámci dorostu a juniorky. Dorostenecká extraliga proti sobě podruhé v aktuálním ročníku svede celky z Čech a Moravy.