Světové hry – O umístěníZápasy
Světové hry – Play-offZápasy

Těsně pod vrcholem. Češi ve finále Světových her v prodloužení padli s USA

středa 13.07.2022, 00:30
Sen o obhajobě titulu ze Světových her se rozplynul. Český tým v americkém Birminghamu končí na stříbrné příčce. Ač se český tým dostal v prvním poločasu do vedení po gólu Patrika Šebka z 18. minuty, soupeři se povedlo prorazit ve 37. minutě doposud neprostupnou obranu a výborného Frodla. Ve 43. minutě se USA navíc povedlo v domácím prostředí dokonat obrat.

Do finále! Češi přešli přes Francii a zahrají si o zlato s USA

úterý 12.07.2022, 01:00
Poprvé na turnaji si Český tým neinkasoval v úvodních minut a naopak šel jako první do vedení. To si pak po celé utkání dokázal udržet a když v poločase Češi vedli 5:1, dokázali zápas kontrolovat, aby jej dotáhli k vítězství 7:2. Hattrickem se na postupu do finále podílel Jakub Bernad. V. něm bude soupeřem dosud neporažený tým USA.

I přes porážku s Itálií postupuje český tým z první pozice

neděle 10.07.2022, 23:25
Čeští inline hokejisté na závěr skupinové fáze Světových her v americkém Birminghamu utrpěli porážku, v dramatickém utkání prohráli s Itálií těsně 2:3. Svěřenci kouče Tvrzníka dvakrát úspěšně dotáhli jednobrankové manko, ale na přesilovkovou trefu Tobii Vendrameho z 37. minuty již odpověď nenašli. Navzdory porážce Češi postoupili do semifinále z první pozici. V semifinále je čeká Francie.

Drtivé vítězství českého týmu! Švýcaři inkasovali šestnáct branek

sobota 09.07.2022, 23:30
Než Češi spustili kanonádu, stihli stejně jako v úvodním utkání Světových her inkasovat. Ale ani od Švýcarů se nenechali zaskočit a tentokrát je netrápila koncovka. Švýcarsku totiž nasypali 16 branek a zaslouženě berou druhé vítězství na turnaji!

Vítězný vstup do Světových her! Češi otočili zápas s Lotyšskem

pátek 08.07.2022, 23:30
Český tým zahájil Světové hry vítězně. V prvním utkání skupiny A dokázali Češi otočit zápas s Lotyšskem. Soupeř sice dokázal ve 2. minutě rychle využít první nabídnout přesilovou hru, jenže brzy přišla odpověď a ještě do poločasu vedl český národní tým 4:1. Ve druhé části Lotyšsko vystřídalo brankáře, který inkasoval ještě jednou a po výsledku 5:1 berou body Češi!