Mistrovství evropy - U18

Skupina/Fáze
Mistrovství evropy - U18ZápasyTabulky

Články

Mistry republiky v kategorii přípravek jsou kladenští Čerti, ve finále rozstříleli Úhřetice

neděle 24.06.2018, 17:58
Přerov – Dohromady 11 branek padlo ve finále přípravek na mistrovství republiky. Devět z nich vsítilo Kladno, které tak přemohlo Úhřetice vysoko 9:2. Po prvním dějství přitom Čerti vedli pouze o jednu jedinou branku, v té druhé ale šesti trefami strhli finále pevně na svou stranu.

Mistry republiky mezi mladšími žáky jsou zlínští Devils, ve finále zdolali domácí Přerov

neděle 24.06.2018, 16:18
Přerov – Mistrovský titul v kategorii mladších žáků vybojovali pro letošní rok inline hokejisté Zlína. Ve finále si poradili s přerovskými Night Birds, kterým dovolili skórovat pouze jednou a sami se trefili čtyřikrát. Bronz získal Hradec Králové, který přesvědčivě zdolal Hořovice.

Mistrem Stilmat extraligy inline hokeje se stal tým Prague Rats

neděle 24.06.2018, 15:09
HRADEC KRÁLOVÉ – Hodinu po poledni měla Stilmat extraliga na programu svůj absolutní vrchol – finálový zápas mezi Rats Praha a IHC Devils Zlín. Finále mělo od začátku jasný spád, Hráčům Devils utekl začátek především kvůli velkému počtu vyloučených hráčů, které Prague Rats nemilosrdně trestali. Postupně tak zlínské manko narostlo až na propastných sedm branek, což již bylo nad jejich ďábelské síly. Putovní pohár Stilmat extraligy inline hokeje tak míří do hlavního města zásluhou výhry Rats v poměru 9:3.

Přerov deklasoval Kladno a ve finále starších žáků vyzve Zlín. Druhé semifinále se nedohrálo

neděle 24.06.2018, 15:00
První semifinálové utkání Mistrovství České republiky starších žáků obstarali inline hokejisté Přerova a Kladna. Domácí Nights Birds zvládli utkání mnohem lépe a po vítězství 6:2 postoupili do finále. Druhé semifinálové utkání se nedohrálo, poté co Hořovice v 19. minutě odmítly pokračovat. Do finále tudíž postoupil Zlín, který tou dobou vedl 4:0. O bronz si to rozdají Kladno a Hořovice.

Finálovou dvojici první ligy vytvoří Roller Storm spolu s Pískem

neděle 24.06.2018, 13:06
HRADEC KRÁLOVÉ – Final Six první ligy dospělo do svého finále. V rámci nedělního dopoledne se rozhodlo o finálové dvojici, kterou nakonec budou tvořit IHC Roller Storm Praha a IHC Písek. Jak se jejich cesta k finálovým branám rodila?