Cvočkaři vyzráli na Černošice a slaví první vítězství v sezóně

Cvočkaři Hořovice a Černošice měli po prvním víkendu nového ročníku na svém kontě v kolonce bodů nulu, a tak bylo jasné, že jeden z týmů se konečně dočká výhry. O osudu duelu nakonec rozhodl skvělý nástup domácích, který už Černošice ve zbytku zápasu marně dotahovaly. Čtyřmi góly k triumfu Cvočkařů přispěl Arthem Hrabovetskyi.

Domácí měli raketový nástup do utkání. Už po 72 sekundách otevřel skóre Jan Jindra a za další půlminutu se trefil Artem Hrabovetskyi. Ten se navíc v čase 2:16 prosadil znovu a Cvočkaři tak rychle vedli 3:0. Hosté se do hry dostali až postupně, ale snížení se přeci jen dočkali díky přesné ráně Robina Malého. Místo dalšího snížení se ale opět radovali domácí, v krátkém sledu skórovali Jan Jindra a Václav Komínek. Další branky přinesl až závěr úvodní půle, kdy snížení Černošic přinesly trefy Tomáše Ottomanského a Ondřeje Procházky, ale poslední slovo měl opět Artem Hrabovetskyi gólem na 6:3 završil hattrick.

Ve druhé části se dlouhou čekalo na první trefu. K vidění byla tři vyloučení v krátkém sledu, Cvočkaře však ani oslavení nezastavilo – prosadil se v něm Václav Komínek. Za další minutu navíc domácí přidali i osmou branku, čtvrtý zásah duelu zapsal Artem Hrabovetskyi. Hosté kontrovali za devět sekund trefou Robina Všetečky, nicméně z dalších šancí – tu největší měl Dani – snížit nedokázali. Zadařilo se až v předposlední minutě hostujícímu Aleši Chamrádovi, který v oslabení upravil na konečných 8:5.

11.05.2024 14:30| 2.kolo| Nikolajka| 30 diváků