Archiv článků

Prague Rats rozhodli o postupu přes Brno dvě vteřiny před koncem

sobota 16.06.2018, 21:08
Jako první se ve druhém čtvrtfinálovém utkání prosadili Prague Rats, Brno však dvakrát překlopilo vedení na svou stranu. Na druhé vyrovnání domácích už ale nenašlo odpověď a dvě vteřiny před koncem rozhodl o vydřeném postupu Prague Rats do Final Four Jakub Bernad.

Zlín si zvládnutým prodloužením proti Novému Jičínu vybojoval Final Four

sobota 16.06.2018, 20:46
Zlín se po dramatickém průběhu čtvrtfinále raduje z vyřazení Nového Jičína a postupuje do Final Four. Už před začátkem série se čekal hodně vyrovnaný průběh, a to se také potvrdilo. Zejména první utkání se přelévalo ze strany na stranu a nakonec zvítězil Zlín. Druhý zápas zase patřil Novému Jičínu, který si vytvořil ve druhé čtvrtině náskok, který už nepustil. V konečném součtu je ale šťastnější Zlín, o jehož postupu rozhodlo dodatečné prodloužení, které rozhodl Michal Gago.

Roller Storm končí ve čtvrtfinále, do Final Four postupuje Olomouc!

sobota 16.06.2018, 20:24
Inline hokejisté Olomouce zvládli lépe i odvetu čtvrtfinálové série s Roller Storm Praha. Domácí sice v závěrečné čtvrtině dotáhli dvoubrankové manko a srovnali na 3:3, ovšem na zásah Davida Roupece už odpověď nenašli.

Hradec Králové navázal na první zápas a postupuje přes Uherský Brod

sobota 16.06.2018, 19:06
Královehradečtí hned na začátku navázali na svůj výkon z prvního čtvrtfinále, když rychle otevřeli skóre. Uherský Brod ale dlouho se svým soupeřem držel krok, zlom nastal ve třetí části, která skončila 5:0 pro domácí. Ti si ještě znepříjemnili závěr utkání, když inkasovali několik trestů, po kterých Uherský Brod čtyřmi góly snížil brankový rozdíl.

Zlín vstoupil do čtvrtfinále lépe, v prvním zápase série přestřílel Nový Jičín

sobota 16.06.2018, 18:00
Domácí Nový Jičín nezvládl první utkání čtvrtfinálové série play-off Stilmat extraligy, v šestnáctigólové přestřelce padl se Zlínem. Hosté měli lepší vstup do utkání a rychle se dostali do vedení. O to poté několikrát přišli a dokonce v průběhu utkání i prohrávali. Ve druhé polovině ale dokázali zabrat, zápas otočili a svůj náskok už si pohlídali až do konce. Devils se tak ujali ve čtvrtfinále play-off vedení 1:0 na zápasy. Druhý zápase se hraje ještě dnes od 18:30.

Rats si hladce poradili s Brnem a ujali se v sérii vedení

sobota 16.06.2018, 17:10
Nejlepší tým základní části Stilmat extraligy se přiblížil postupu do final four. V prvním duelu čtvrtfinále totiž přehrál Brno 10:4 a v odvetě se bude snažit využít pomyslný mečbol.

Hradec Králové díky povedenému začátku porazil v prvním utkání Uherský Brod

sobota 16.06.2018, 16:08
Hradci Králové vyšel vstup do čtvrtfinále proti Uherskému Brodu, již po pěti minutách vedl rozdílem čtyř branek. Domácí měli celé utkání pod kontrolou a přiblížili se k postupu.

Roller Storm musejí proti Olomouci dotahovat

sobota 16.06.2018, 15:28
PRAHA - První utkání čtvrtfinálové série Stilmat extraligy mezi Roller Storm Praha a Eagles Olomoucz zvládli lépe hostující Hanáci. Ti zvítězili 3:6 a Pražané tak budou mít v odvetě, co dělat, aby odvrátili vyřazení.

V 1. lize o víkendu vyvrcholí boje o Final Six

sobota 16.06.2018, 09:00
Difinitvní rozuzlení se po víkendu dozvíme z divize východ, kde se nejprve v sobotu dohraje skupina o 6. až 10. místo a v neděli skupina o 1. až 5. místo. V neděli se budou hrát zápasy divize střed a divize západ, v obou skupinách však nepůjde o úplně poslední utkání základní části.

Capri-Sun Cup zakončí šňůru turnajů v Přerově

sobota 16.06.2018, 08:00
Série turnajů Capri-Sun Cup zakončí svou letošní pouť 16. červa v Přerově, kde se představí osm mužstev, program zápasů začíná v 11:00.

První liga se přiblížila konci základní části

čtvrtek 14.06.2018, 23:28
První liga měla ve středu a čtvrtek na programu další dvě utkání divizí západ a střed, díky čemuž ji dělí již jen několik duelů od konce základní části. Pojďme se podívat, co se v týdnu událo.

Základní části mládežnických soutěží jdou do finále

čtvrtek 14.06.2018, 22:32
Od začátku mládežnických kategorií uběhly jen necelé dva měsíce a základní části těchto soutěží se již blíží ke svému konci. Jejich poslední zápasy se odehrají tento víkend, pojďme se tedy podívat, co nás čeká.

Startuje play off juniorů, Přerov proti Zlínu a Kladno s Boskovicemi

čtvrtek 14.06.2018, 13:00
Už i junioři se po osmi odehraných zápasech základní části dočkali, v neděli se odehrají obě semifinálové série. Lídr tabulky z Přerova se střetne s Devils, výhodu domácího prostředí budou mít také Čerti Kladno v souboji proti Boskovicím.

V sobotu se odehrají všechna čtvrtfinále Stilmat extraligy

středa 13.06.2018, 17:00
Stilmat extraliga už pomalu finišuje, v sobotu jsou totiž na programu čtvrtfinálové zápasy. Hned na dvě čtvrtfinálové série se mohou těšit v Praze na Jižním Městě, kde budou Prague Rats hostit Brno a Roller Storm Olomouc. Hradec Králové se střetne s Uherským Brodem, Nový Jičín bude bojovat o postup se Zlínem.

1. ligu čeká ve středu pražské derby, ve čtvrtek jeden zápas skupiny střed

středa 13.06.2018, 12:00
V 1. lize se v průběhu týdne odehrají dva zápasy, nejprve se ve středu v divizi západ střetnou v pražském derby Warriors s Roller Stormem B. Ve čtvrtek se proti sobě postaví v divizi střed SK IHC Chrudim a Polička.