Archiv článků

Pozápasové hodnocení Robina Malého a Jana Dufka

pondělí 11.06.2018, 14:00
V neděli se v druhém osmifinále střetly Černošice s Brnem, první duel rozhodl Mission Roller až v prodloužení, čtyřbrankový podíl měl na výhře Jan Dufek. Ve druhém utkání už si Brno poradilo s Černošicemi, za které hodnotil osmifinále kapitán Robin Malý, rozdílem sedmi branek.

Extraliga juniorů zakončila základní část, nepostupuje Roller Storm

pondělí 11.06.2018, 12:00
V posledním hracím víkendu základní části se ještě bojovalo o postup do bojů o medaile, Roller Storm, který se nakonec jako jediný do Final Four nepodívá, může mrzet těsná porážka z prvního zápasu proti Boskovicím. Zlín je přeskočil hned po prvním nedělním utkání, ve kterém porazil vedoucí Přerov, s ním také postupují dále Čerti Kladno a Boskovice.

Osmifinále play off řečí čísel

pondělí 11.06.2018, 10:00
Osmifinálem začalo o víkendu play off extraligy mužů, jako první do něj vstoupila v sobotu Olomouc, která postoupila přes Přerov díky výhře v rozhodujícím třetím zkráceném utkání hrajícím se do vstřelení prvního gólů. V neděli rozhodlo Brno první zápas proti Černošicím až v prodloužení, druhá výhra hostů už byla jasnější.

Brno nadělilo Černošicím deset branek a postupuje

neděle 10.06.2018, 20:35
Černošice – Černošice se sice brzy ujaly v druhém osmifinálovém utkání vedení, Brno však ještě v první čtvrtině otočilo skóre na svou stranu. Postup už si pohlídalo, navíc nadělilo soupeři deset branek.

Brno rozhodlo vyrovnaný první zápas proti Černošicím až v prodloužení

neděle 10.06.2018, 16:35
Po první čtvrtině prvního osmifinálového utkání, ve které se prosadilo pouze jednou Brno, se týmy postupně rozstřílely. Přetahovaly se o vedení, Černošice srovnaly tři vteřiny před koncem základní hrací doby, první bod vystřelil Brnu v první minutě prodloužení Jan Dufek, pro nějž to byla čtvrtá přesná trefa v utkání.

Olomouc se raduje z postupu do čtvrtfinále, rozhodnout muselo až prodloužení

sobota 09.06.2018, 21:51
Hanáci na domácím stadionu slaví, vydřeli postup do čtvrtfinále přes nepříjemný Přerov. Olomouc sice první utkání proti Přerovu prohrála 4:9, ale pak zabrala, druhé utkání vyhrála 6:4 a v následném dodatečném prodloužení pak znovu byli úspěšnější Hanáci. Mohou se tak radovat z postupu z dramatického předkola do čtvrtfinále. Přerovu naopak sezóna končí.

Přerov urval v osmifinále proti Olomouci první bod

sobota 09.06.2018, 18:00
Olomouc – První osmifinálová série Stilmat extraligy byla ve znamení moravského derby. Po základní části osmá Olomouc vyzvala na domácím hřišti devátý Přerov. Tabulkové pořadí se však už v prvním duelu naprosto smazalo. Přerovští inline hokejisté sice v první čtvrtině museli dotahovat manko, od druhé periody už však začali vládnout. Zbytek duelu si tak nakonec celkem bez větších potíží pohlídali, když zvítězili přesvědčivě 9:4.

Extraliga juniorů završí o víkendu čtyřmi zápasy základní část

sobota 09.06.2018, 11:45
Ambica extraliga juniorů nabídne o víkendu poslední čtyři zápasy základní části, mužstva ještě budou bojovat o účast v další fázi soutěže, kam se probojují čtyři mužstva z pěti. Rozhodnout se může již v sobotu, kdy čekají poslední Roller Storm dvě dohrávky proti Boskovicím. V neděli bude dva duely hostit Zlín, jenž může v posledním utkání základní části ještě bojovat o třetí místo s Boskovicemi.

O víkendu pokračují všechny divize 1. ligy, východ začíná druhou část

sobota 09.06.2018, 09:00
O víkendu se v akci představí všechny tři divize 1. ligy, čtveřice utkání divize střed začne shodně v 17:30. Divize východ se po základní části rozdělila na dvě skupiny, týmy ve skupině o 6. až 10. místo budou hrát v sobotu, mužstva bojující i prvenství čekají první zápasy v neděli. I divize západ je rozděla do dvou dnů, v sobotu se bude hrát v Hořovicích, v neděli v Praze.

Základní část první ligy se přiblížila svému konci

pátek 08.06.2018, 02:37
Ve čtvrteční večer byly na programu další zápasy první ligy. Konkrétně se odehrálo jedno utkání divize západ a dva zápasy divize střed.

Mládežnické kategorie čeká předposlední kolo základní části

čtvrtek 07.06.2018, 17:03
Základní části mládežnických kategorií se pomalu ale jistě blíží ke svému konci. S výjimkou východní divize přípravek, která už má předposlední hrací den za sebou, čeká předposlední kolo všechny ostatní soutěže.

Víkend nabídne osmifinále play off Stilmat extraligy

čtvrtek 07.06.2018, 12:00
Základní část Stilmat extraligy je minulostí a již tento víkend startuje play off, konkrétně osmifinále! To začne v sobotu dvojzápasem v Olomouci, Eagles se střetnou s Přerovem a v neděli čeká bitva o postup Černošice a Brno.

Ve čtvrtek jsou na programu tři zápasy 1. ligy

úterý 05.06.2018, 21:00
1. liga pokračuje i v týdnu, když se ve čtvrtek odehrají tři duely. Dva zápasy čekají v divizi střed na Eagles Chrudim, v divizi západ budou Hořovice hostit Roller Storm B.

1. liga divize východ zakončila o víkendu svou základní část

úterý 05.06.2018, 19:50
Většina zápasů 1. ligy se odehrála v neděli, pouze dva duely skupiny západ v Lovosicích byly na programu v sobotu. Divize východ zakončila poslední šesticí duelů svou základní část. V divizích východ a západ viděli diváci přímé souboje o první pozici, ty zvládl Český Těšín společně s Pískem. V divizi střed se na čele tabulky stále drží Eagles.

Další hrací den má za sebou většina mládežnických skupin

úterý 05.06.2018, 08:00
O víkendu pokračovaly v zápasovém tempu čtyři mládežnické skupiny, ze skupiny západ se představili starší žáci, mladší žáci a přípravky, ze skupiny východ pouze přípravka.