Mistrovství světa - veteráni

World Cup Veterans 2023 - play-offZápasy
World Cup Veterans 2023 - skupina AZápasyTabulky
World Cup Veterans 2023 - skupina BZápasyTabulky

Bylo to otázkou času, kdy nám to padne, reaguje na vítězný zápas se Švýcarsku Würtherle

pátek 16.06.2017, 21:19
Byl to zcela odlišný boj než včerejší vzájemný duel. Češi byli aktivnější i důraznější. Měli puk převážně ve své moci a Švýcary nepustili vůbec do hry. O vítězství české reprezentace rozhodla jediná gólová situace, v níž se dokázal prosadit Pavel Würtherle. Ten měl po vítězství velkou radost, ale před finálovým duelem zůstává nohama při zemi.

Hráči Masters oplatili Švýcarsku porážku a zahrají si o titul mistrů světa!

pátek 16.06.2017, 20:55
Včerejší prohra se Švýcarskem byla zapomenuta. Do semifinálového duelu vstoupili Češi, jako vyměnění. S výborným Pavlíčkem v zádech porazili soupeře s helvetským křížem na prsou 1:0 a zahrají si o zlato.

Krutá rána. Český zlatý sen se ropzplynul v poslední vteřině prodloužení

pátek 16.06.2017, 20:15
Obhajoba mistrovského titulu se konat nebude. Český národní tým inline hokejistů v kategorii nad 45 let podlehl v semifinále mistrovství světa v Itálii 2:3 po prodloužení a tentokrát si na krk zlaté medaile nepověsí. Osudná chyba se stala v poslední vteřině prodloužení, kdy Bystro Ščepko trefil poloodkrytou branku Hrachoviny a poslal Slovensko do finále. Českou reprezentaci čeká v sobotu od 13 hodin duel o bronz.

Kudělka po semifinále: Brankář nemůže myslet na nulu v žádném případě, jinak o ni přijde

pátek 16.06.2017, 14:11
Čeští inline hokejisté zvládli klíčový duel mistrovství světa a přehráli Brity 10:0. Vůbec poprvé se v Itálii od úvodního buly postavil do branky David Kudělka, který bezchybným výkonem pomohl národnímu týmu k vysoké výhře. Stejně jako jeho kolega Petr Hrachovina už má také na šampionátu nulu. Podle něj však gólman může myslet na čisté konto až ve chvíli, kdy se ozve závěrečná siréna.

Je super, že si zahrajeme o medaile, svěřuje se po čtvrtfinále útočník Hanák

pátek 16.06.2017, 10:34
Je na turnaji poprvé. Velmi rychle se ale aklimatizoval, zapadl do party a předvádí skvělé výkony. Pavel Hanák se velkou měrou podílel na českém vítězství ve Čtvrfinále, v němž Češi porazili Francii 3:2. Dva góly za český tým vstřelil právě Pavel Hanák, který byl po výhře s vědomím, že se bude hrát o medaile, unavený, avšak šťastný.