Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Nového mistra poznáme v sobotu i v ženské kategorii

pátek 21.06.2019, 15:46
O následujícím víkendu se uskuteční všechny finálové turnaje, nejinak to tak bude i v kategorii žen. Ty se sejdou na zimním stadióně v Chrudimi, kde je čekají tři zápasy, z kterých poznáme nového Mistra České republiky.

Junioři se chystají na World Roller Games!

čtvrtek 20.06.2019, 19:50
Po dvou letech se opět uskuteční World Roller Games, jako první do nich vstoupí junioři, kteří do Barcelony vyrážejí již ve čtvrtek 27. června. Samotný turnaj začíná o dva dny později. Po úspěšných letech a dvou zlatech z let 2015 a 2016 tato kategorie čeká na medailový úspěch. V Katalánsku tak čeští mladíci budou chtít znovu navázat na předchozí roky a získat medailový úspěch. Ve skupině E se utkají postupně s Německem, Austrálií a Kanadou.

O víkendu poznáme mistra extraligy, Final Four se blíží

čtvrtek 20.06.2019, 17:32
Extraligová sezóna 2019 pomalu, ale jistě míří ke svému konci. Zbývá odehrát posledních pět duelů, které se všechny uskuteční o víkendu v rámci Final Four. Do sportovního areálu na Praze 11 se sjedou čtyři nejlepší celky a budou bojovat o celkové vítězství. V sobotu jsou na programu semifinálové boje, v neděli pak přijde na řadu finále.

Sezóna mládežnických kategorií se blíží ke svému vyvrcholení

čtvrtek 20.06.2019, 15:13
Mladí inlinehokejisté se dostali do závěrečné fáze sezóny a vyvrcholení celého toho snažení uvidí Přerov, kde se sjedou nejlepší celky od juniorů až po nejmenší hráče z přípravek. Podívejme se na jízdní řád finálového víkendu.

Nominace reprezentačních výběrů U16 a U18 pro ME 2019

čtvrtek 20.06.2019, 10:39
Po přípravných kempech, které se uskutečnily 9. června v Přerově, znají reprezenteční výběry do šestnácti a osmnácti let finální nominaci pro evropský šampionát, který se v červenci uskuteční v Roaně, v Itálii. Čeští mladíci budou v obou kategoriích obhajovat zlato, které získali jejich předchůdci před rokem ve francouzském Lyonu!