Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

V sobotu se odehrají všechna čtvrtfinále Stilmat extraligy

středa 13.06.2018, 17:00
Stilmat extraliga už pomalu finišuje, v sobotu jsou totiž na programu čtvrtfinálové zápasy. Hned na dvě čtvrtfinálové série se mohou těšit v Praze na Jižním Městě, kde budou Prague Rats hostit Brno a Roller Storm Olomouc. Hradec Králové se střetne s Uherským Brodem, Nový Jičín bude bojovat o postup se Zlínem.

1. ligu čeká ve středu pražské derby, ve čtvrtek jeden zápas skupiny střed

středa 13.06.2018, 12:00
V 1. lize se v průběhu týdne odehrají dva zápasy, nejprve se ve středu v divizi západ střetnou v pražském derby Warriors s Roller Stormem B. Ve čtvrtek se proti sobě postaví v divizi střed SK IHC Chrudim a Polička.

O víkendu se v pětici mládežnických skupin odehrál předposlední hrací den

úterý 12.06.2018, 16:26
Všechny mládežnické kategorie se chýlí ke konci základní části, o víkendu se představily všechny kromě přípravky skupiny východ.

Divize východ odehrála první boje o prvenství, hrál i střed a západ

úterý 12.06.2018, 11:00
Víkendovými zápasy pokračovaly všechny divize, v divizi střed si připsaly jasné výhry chrudimské celky, Lomnice udržela vedení nad Novou Pakou. V sobotu začala skupina divize východ o 6. až 8. místo, v ní má stoprocentní úspěšnost Uherské Hradiště. V bojích o prvenství v divize východ slavili v neděli dvě výhry Kings Valašské Meziřící a Nový Jičín. Samé jednoznačné výsledky se urodily v divizi západ, uspěly Hořovice společně s týmem Jsmeinline a Roller Stormem B.

Paška po postupu do čtvrtfinále: Po prvním zápase jsme nic neměnili, věřili jsme, že to zvládneme

pondělí 11.06.2018, 18:00
Olomouc v osmifinále Stilmat extraligy zdolala Přerov a zajistila si tím postup mezi nejlepší osmičku týmů. První zápas sice prohrála, druhý už ale zvládla a o svém postupu rozhodla v následném dodatečném prodloužení.