Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Video: Jsem rád, že jsem pomohl k postupu na Final Four zhodnotil postup Hradce Filip Kuťák

středa 19.06.2019, 17:48
Série mezi Hradcem a Olomoucí dospěla až do extra prodloužení, ve kterém rozhoduje jediné gól. O ten se postaral hradecký Filip Kuťák, který společně s Jiřím Paškou zhodnotil čtvrtfinále mezi oběma kluby.

Video: Jsme rádi, že jsme postupili a splnili náš cíl hodnotil sérii Petr Kafka

středa 19.06.2019, 16:37
Nový Jičín odehrál v Černošicích solidní první zápas a ve druhém držel s domácími hráči dlouho krok. V obou dvou se ale přiklonilo více štěstí na domácí stranu, kteří tak splnili svůj předsezonní cíl a zahrají si na Final Four o medaile. Sérii v rozhovoru zhodnotili Petr Kafka a Filip Palička.

1. liga zná pět ze šesti postupujících na Final Six

úterý 18.06.2019, 21:00
V uplynulém týdnu se k definitivnímu rozřešení postupujících přiblížila i 1. liga inlinehokeje a to ve všech třech divizích. S jistotou známe pět finalistů, o posledním se rozhodne tento týden.

Video: Jsme rádi, že jsme to přežili v tom vedru hodnotil úspěšnou sérii Jakub Bernad

úterý 18.06.2019, 14:40
IHC Prague Rats zvládlo čtvrtfinálovou sérii proti HC Boskovice a bez problému postoupilo na Final Four. Úspěšnou sérii proti Boskovicím hodnotil po utkání Jakub Bernad.

Dorostenecké kategorie ovládli hokejisté Kladna a Zlína

úterý 18.06.2019, 11:15
Dorostenecké kategorie znají po sobotních zápasech všechny své účastníky závěrečného turnaje o titul Mistra ČR. Ze západní divize postoupili hráči Kladna, Hořovic a Úhřetic, z východní divize to byli hokejisté Zlína, Přerova a Břeclavi.