Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Pozápasové hodnocení Robina Malého a Jana Dufka

pondělí 11.06.2018, 14:00
V neděli se v druhém osmifinále střetly Černošice s Brnem, první duel rozhodl Mission Roller až v prodloužení, čtyřbrankový podíl měl na výhře Jan Dufek. Ve druhém utkání už si Brno poradilo s Černošicemi, za které hodnotil osmifinále kapitán Robin Malý, rozdílem sedmi branek.

Extraliga juniorů zakončila základní část, nepostupuje Roller Storm

pondělí 11.06.2018, 12:00
V posledním hracím víkendu základní části se ještě bojovalo o postup do bojů o medaile, Roller Storm, který se nakonec jako jediný do Final Four nepodívá, může mrzet těsná porážka z prvního zápasu proti Boskovicím. Zlín je přeskočil hned po prvním nedělním utkání, ve kterém porazil vedoucí Přerov, s ním také postupují dále Čerti Kladno a Boskovice.

Osmifinále play off řečí čísel

pondělí 11.06.2018, 10:00
Osmifinálem začalo o víkendu play off extraligy mužů, jako první do něj vstoupila v sobotu Olomouc, která postoupila přes Přerov díky výhře v rozhodujícím třetím zkráceném utkání hrajícím se do vstřelení prvního gólů. V neděli rozhodlo Brno první zápas proti Černošicím až v prodloužení, druhá výhra hostů už byla jasnější.

Brno nadělilo Černošicím deset branek a postupuje

neděle 10.06.2018, 20:35
Černošice – Černošice se sice brzy ujaly v druhém osmifinálovém utkání vedení, Brno však ještě v první čtvrtině otočilo skóre na svou stranu. Postup už si pohlídalo, navíc nadělilo soupeři deset branek.

Brno rozhodlo vyrovnaný první zápas proti Černošicím až v prodloužení

neděle 10.06.2018, 16:35
Po první čtvrtině prvního osmifinálového utkání, ve které se prosadilo pouze jednou Brno, se týmy postupně rozstřílely. Přetahovaly se o vedení, Černošice srovnaly tři vteřiny před koncem základní hrací doby, první bod vystřelil Brnu v první minutě prodloužení Jan Dufek, pro nějž to byla čtvrtá přesná trefa v utkání.