Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Dobře jsme se aklimatizovali, hlásí z mládežnického ME Andrej Adamec

úterý 30.07.2019, 21:19
Čeští reprezentanti do šestnácti a osmnácti let mají úspěšně za sebou více než dvanáctihodinovou cestu do dějiště Mistrovství Evropy – italských měst Asiaga a Roana. „Myslím si, že jsme se aklimatizovali dobře. Mají tady dobrou plochu a není zde takové vedro, ale hřiště je menší, takže to bylo takové hektičtější,“ hodnotil podmínky po prvním tréninku ve videorozhovoru Andrej Adamec.

Reprezentace U16 a U18 vyrazí do Itálie obhajovat zlaté medaile

čtvrtek 25.07.2019, 19:55
České reprezentační výběry do šestnácti a osmnácti let odcestují v pondělí do Itálie na evropský šampionát, který se uskutečný v tradičních městech Asiago a Roana. Nečeká je vůbec lehký úkol, budou totiž obhajovat zisk zlatých kovů v obou kategoriích. Do šampionátu vstoupí obě kategorie první srpnový den, tedy ve čtvrtek, šampionát bude probíhat do neděle.

Tři medaile z WRG jsou obrovský úspěch, těší prezidenta ČAILH Tomáše Würtherleho

úterý 16.07.2019, 18:00
Vrchol letošního roku je za námi a české reprezentace jej zvládly skvěle. Z World Roller Games, které se uskutečnily v Barceloně odvezly jedno zlato a dvě stříbrné medaile. Z toho má radost i prezident ČAILH Tomáš Würtherle, který upozorňuje, že dvě prohraná finále nejsou zklamání. Sezona 2019 ale ještě není u konce. O další cenné kovy ji mohou obohatit reprezentační výběry do šestnácti a osmnácti let, které ještě na začátku srpna čeká evropský šampionát v Itálii.

Obrovské zklamání, přijeli jsme vyhrát, líčí Bernad. Amerika přivezla super tým, uznal kvalitu soupeře Frodl

neděle 14.07.2019, 14:16
Naposledy poznali pocit prohry na World Roller Games 2017 v Číně. V semifinále tehdy podlehli Itálii, ale od té doby táhli vítěznou šňůru a byli blízko obhajoby světového zlata. Jenže slibně rozjetý turnaj pro ně skončil hořkou prohrou ve finále s týmem USA, který v základní skupině porazili 4:2. Zklání po utkání vyjádřil Jakub Bernad. Brankář Frodl proti USA chytal své nejlepší zápasy v inline hokeji.

Stříbra si vážíme, říká Mrázová. Američanky byly o krok rychlejší, všimla si Kaltounková

neděle 14.07.2019, 11:28
Po prohraném finále se slova hledají těžko. Před rokem v italském Asiagu skončila ženská reprezentace na druhé příčce, když ve finále podlehla 3:2 týmu USA. Letos se byl velmi podobný zápas a na jeho konci se opět radoval americký výběr, tentokrát po výsledku 3:1. Průběh hodnotila kapitánka Kateřina Mrázová a Kateřina Kaltounková.