Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Mládežnické kategorie čeká předposlední kolo základní části

čtvrtek 07.06.2018, 17:03
Základní části mládežnických kategorií se pomalu ale jistě blíží ke svému konci. S výjimkou východní divize přípravek, která už má předposlední hrací den za sebou, čeká předposlední kolo všechny ostatní soutěže.

Víkend nabídne osmifinále play off Stilmat extraligy

čtvrtek 07.06.2018, 12:00
Základní část Stilmat extraligy je minulostí a již tento víkend startuje play off, konkrétně osmifinále! To začne v sobotu dvojzápasem v Olomouci, Eagles se střetnou s Přerovem a v neděli čeká bitva o postup Černošice a Brno.

Ve čtvrtek jsou na programu tři zápasy 1. ligy

úterý 05.06.2018, 21:00
1. liga pokračuje i v týdnu, když se ve čtvrtek odehrají tři duely. Dva zápasy čekají v divizi střed na Eagles Chrudim, v divizi západ budou Hořovice hostit Roller Storm B.

1. liga divize východ zakončila o víkendu svou základní část

úterý 05.06.2018, 19:50
Většina zápasů 1. ligy se odehrála v neděli, pouze dva duely skupiny západ v Lovosicích byly na programu v sobotu. Divize východ zakončila poslední šesticí duelů svou základní část. V divizích východ a západ viděli diváci přímé souboje o první pozici, ty zvládl Český Těšín společně s Pískem. V divizi střed se na čele tabulky stále drží Eagles.

Další hrací den má za sebou většina mládežnických skupin

úterý 05.06.2018, 08:00
O víkendu pokračovaly v zápasovém tempu čtyři mládežnické skupiny, ze skupiny západ se představili starší žáci, mladší žáci a přípravky, ze skupiny východ pouze přípravka.