Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Reprezentační nominace na ME U16 a U18

pondělí 04.06.2018, 15:39
České reprezentační výběry do šestnácti a osmnácti let již znají konečnou nominaci na ME, které se bude konat ve francouzském Lyonu. Během výběrového kempu, který se uskutečnil v Přerově trenéři vybrali po dvou brankářích a dvanácti hráčích pro každou kategorii. Reprezentace do osmnácti let bude obhajovat zlato, které před rokem vybojovala na domácím šampionátu v Boskovicích.

Junioři Zlína se výhrou nad Roller Stormem posunuli blíže play off

pondělí 04.06.2018, 10:00
Extraliga juniorů měla na programu předposlední hrací den, Roller Storm v něm inkasoval dvakrát dvouciferný počet branek a značně si zmenšil své šance na postup do play off. Kladno zdolalo vedoucí Přerov, ten však již své první místo uhájí.

Závěrečný devátý hrací den řečí čísel

neděle 03.06.2018, 21:51
Stilmat extraliga dokráčela do finiše základní části, týmy až do samotného závěru bojovaly o lepší postavení v tabulce, o konečných umístěních nakonec rozhodovalo skóre. Hráčské statistiky opanovali hráči Prague Rats, neproduktivnějším hráčem se stal Petr Kafka, nejméně inkasujícím brankářem Martin Michajlov.

Přerovská MEO Aréna hostila přípravný kemp reprezentací U16 a U18

neděle 03.06.2018, 14:30
Přerov – Mládežnický kemp širších reprezentačních výběrů kategorií U16 a U18 se stejně jako loni uskutečnil v Přerově na hrací ploše MEO Arény. K akci hovořili reprezentační trenér Jiří Suhrada a jeho kolega, technický vedoucí Patrik Škandera. Každý přitom o kempu promluvil z jiného úhlu pohledu. (Foto: Petr Zatloukal)

Základní část extraligy juniorů finišuje, v neděli se hrají čtyři zápasy

neděle 03.06.2018, 09:00
Extraliga juniorů se blíží ke konci základní části, v neděli se odehraje šestý hrací den. Na domácí půdě se představí Kladno a Roller Storm, stadiony soupeřů si vystřídá Zlín, který začíná v Kladně, a Přerov.