Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Češi zvládli klíčový duel skupiny s USA a do čtvrtfinále jdou z 1. místa!

pondělí 08.07.2019, 23:07
O vítězi skupiny A rozhodoval až závěrečný duel, ve kterém se Češi střetli s USA. A museli vyhrát, aby skupinu vyhráli, protože Američané byli v předchozích zápasech produktivnější. A to se dařilo, když po brance Loskota šli do vedení. Tým USA ale dokázal stav dvěma brankami otočit. Jenže Češi rozjeli svou mašinu na 120% a třemi brankami nakonec znovu zápas dostali do svých rukou, aby zvítězili 4:2!

Zítra přijde těžší zápas, vyhlíží Jančová Finsko. Jsme rády, že nám to tam padá, těší Mazancovou

pondělí 08.07.2019, 12:40
Tři utkání s relativně snadnými soupeři mají české reprezentantky za sebou. Zvládly je suverénním způsobem, když se jim podařilo nastřílet celkem 53 branek, inkasovaly pouze jednou! Vrchol skupiny ale teprve přijde na řadu, když se o první místo ve skupině utkají s Finskem. Na tohoto soupeře si Češky určitě vzpomínají, protože jej na loňském mistrovství světa vyřadili ve čtvrtfinále.

Vyšel nám začátek utkání a přesilovky, pochvaluje si Fiala. Frodl si vyčítal jednu inkasovanou branku

pondělí 08.07.2019, 11:00
Po utrápené výhře nad Itálií sehráli Češi duel s Kanadou. A soupeře doslova zválcovali. Jednou z příčin vysokého vítězství lze najít v úvodu utkání, kdy se českému týmu podařilo proměnit přesilovky, jednu z nich právě Martinu Fialovi, které posléze přidal i druhou trefu. Své si ale musel odpracovat i brankář Dominik Frodl, který poprvé hájil české brankoviště. Skupinu Češi zakončí zápasem s USA, kde by jim případné vítězství zajistilo první příčku.

Ženy nezaváhaly ani s Čínou a dál válí!

pondělí 08.07.2019, 09:25
Ani před duelem s Čínou se nečekalo, že by české ženy měly mít nějaké větší potíže, a i přes pomalejší rozjezd se toto očekávání potvrdilo. I Čínu totiž Češky porazily dvouciferným rozdílem a dál suverénně dominují.

Češi si vyšlápli i na Kanadu a vedou skupinu smrti!

neděle 07.07.2019, 20:11
Zatímco duel s Itálií nabídl oťukávanou a jen tři branky, duel s Kanadou byl o poznání zajímavější. Gólů padlo deset a hned devět z nich do kanadské branky! Češi tak vyhráli i druhý zápas ve skupině, výrazně si vylepšili skóre a jsou ve hře o první místo ve skupině.