Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Kapitánka Kateřina Mrázová: Celý tým to odmakal. Američankám máme co vracet!

sobota 13.07.2019, 10:00
Proti fungující obraně a výborné brankářce Itálie se Češky dlouho trápily. Zlomila to až střela Kateřiny Mrázové, která rozhodla o tom, že česká děvčata půjdou znovu do finále. Stejně jako před rokem se postaví týmu USA, kterému chtějí vrátit loňskou porážku a vybojovat na World Roller Games zlato.

Muži jsou ve finále, drama s Kanadou rozhodl Rubeš!

pátek 12.07.2019, 21:42
Kanadu Češi už na turnaji jednou porazili, ve skupině to byla jednoznačná záležitost a výsledek 9:1. Jenže semifinále bylo úplně o něčem jiném, Kanaďané šli rychle do dvoubrankového vedení a Češi museli hledat cestu zpátky do zápasu. V první půli zvládli srovnat a o postupu do finále pak rozhodl gólem na 3:2 až v posledních minutách Rubeš!

Ženy udolaly Itálii a po roce jsou znovu ve finále!

pátek 12.07.2019, 20:19
Češky byly před semifinále velkým favoritem, vždyť už postup Italek přes čtvrtfinále byl velkým překvapením. Jenže hokejistky z Apeninského poloostrova ukázaly, že se rozhodně nejednalo o náhodu. S českým výběrem sehrály vyrovnaný zápas, který až v samotném závěru rozhodla gólem kapitánka Mrázová.

Začátek nám vyšel, ale přestali jsme hrát, všimnul si Šebek. Semifinále bude těžký zápas, ví Cik

čtvrtek 11.07.2019, 20:05
Čtvrtfinálová bitva reprezentaci mužů úspěšně vyšla, na řadu přijdou boje o medaile. Ve čtvrtfinálovém derby se Slovenskem Češi brzy vedli, jenže soupeři se podařilo snížit a do poloviny se stav neměnil. Čechům ale znovu vyšel úvod a dokráčeli až k vítězství. Zápas hodnotí autor první gólové akce Patrik Šebek, který dostal předčasný narozeninový dárek a Jakub Cik, jenž se rovněž na postupu podílel úspěšnou trefou.

Muži zvládli nelehký duel se Slováky a porvou se o medaili!

čtvrtek 11.07.2019, 18:34
Na český výběr ve čtvrtfinále čekalo Slovensko, které si poradilo s Kolumbií. Češi do zápasu vstoupili dvěma góly z úvodu zápasu, Slováci pak ale zvládli snížit na rozdíl jediné branky a dlouho kousali. Definitivně pak odpor soupeře zlomil začátek druhé půle a další dva rychlé zásahy, po kterých už si Češi zápas pohlídali.