Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters play-offZápasyStatistiky
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulkyStatistiky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulkyStatistiky

Články

Polička si vyšlápla na první dva týmy divize střed, Warriors dvakrát vysoko prohráli

pondělí 20.05.2019, 21:00
Úspěšný týden v divizi střed první ligy prožili hráči Poličky, kteří porazili první dva týmy soutěže a pokud budou ve svých dobrých výkonech pokračovat i nadále, můžou se vzhledem k menšímu počtu odehraných zápasů dále posouvat tabulkou. V divizi západ schytali dvakrát vysokoi porážku Warriors, kteří jsou v tabulce poslední. Ve středu s nimi uspěl Roller Storm B, v neděli Písek. Ten získal všechny tři body i sobotu proti Hořovicím, Jsmeinline se posunuli tabulkou díky výhře v Lovosicích.

Video: Další Capri-Sun turnaj se uskutečnil v Kladně

pondělí 20.05.2019, 17:00
V sobotu se na kladenském zimním stadionu uskutečnil další ze série turnajů Capri-Sun, kterého se premiérově zúčastnili nová mužstva z Prahy, mladíci Přerova absolvovali dlouhou cestu vlakem a dorazil také prezident ČAIL.

Statistické okénko po pátém a šestém kole Stilmat Extraligy

neděle 19.05.2019, 22:31
Nejvyšší soutěž inline hokeje má za sebou páté a šesté kolo, celkem se na kolbištích odehrálo devět zápasů, které přinesly skutečné gólové hody. V tabulce se na vedoucí příčce osamostatnili Prague Rats, na druhém konci tabulky jsou KANCI Uherský Brod, ti stále čekají na svůj vůbec první bod.

Další tři body pro Storm, ten porazil poslední Uherský Brod

neděle 19.05.2019, 20:25
Ani ve druhém nedělním zápase se nepodařilo Uherskému Bodu dojít si pro první body v letošní sezoně. Proti pražskému Roller Stormu sice vedl, pak ale domácí otočili skóre ve svůj prospěch a náskok už si udrželi. Hattrickem se o to zasloužil mladičký Miroslav Dani, na všechny góly mu navíc přihrál další mladý útočník Jan Kern.

Rats zůstavají neporažení, s přehledem si poradili s Uherským Brodem

neděle 19.05.2019, 19:39
Ve druhém nedělním duelu se domácí Prague Rats postavili proti Uherskému Brodu, který v letošní sezoně nezískal ještě ani bod. Nic se na tom nezměnilo ani po tomto utkání, ve kterém byl po celý průbeh horším týmem.