Češi porazili kousavé Německo, v semifinále je čeká Kanada

čtvrtek 17.05.2018, 20:11
Češi jsou v semifinále MS a zahrají si o medaile! Veteránská reprezentace splnila roli favoritů proti Německu, které porazila 5:1. Němci byli hlavně v prvním poločase hodně nepříjemní a prohrávali pouze 1:3, Čechům navíc síly ubírala častá vyloučení. Ve druhém poločase ale čeští reprezentaci navýšili náskok a drama nepřipustili.

České reprezentace vyhrály základní skupinu, utkání hodnotili Pavel Hanák a Martin Duchek

čtvrtek 17.05.2018, 10:11
Česko zatím prožívá dokonalý turnaj jak v kategorii Masters, která se hraje v Přerově, tak i v kategorii Veterans, jenž se koná v Novém Jičíně. Ve středu byly na programu poslední skupinové zápasy a oba české výběry uspěly a postoupily do čtvrtfinále z prvního místa. Za Masters hodnotil Pavel Hanák, za Veterans Martin Duchek.

Stilmat extraligu čeká další hrací víkend

čtvrtek 17.05.2018, 09:00
Víkendový program nejvyšší mužské soutěže je rozdělen na Moravu a Čechy. V sobotu se totiž všech pět utkání odehraje na Moravě, kde budou o své první body usilovat Boskovice a Roller Storm. V neděli se uskuteční čtyři duely v Praze na Jižním Městě, kde se představí první dva týmy tabulky. Ve večerním zápase se ještě utkají sousedé v tabulce, Nový Jičín s Přerovem.

Mistrovství světa Masters a Veterans – den třetí

středa 16.05.2018, 22:17
Přerov, Nový Jičín – Český tým válí na obou frontách. V Přerově na turnaji Masters i v Novém Jičíně na podniku Veterans ovládl svou základní skupinu a může se chystat na čtvrtfinále. Na Hané Češi skolili Francii 6:2, pod hradem Starým Jičínem uhájili těsné vedení před reprezentací Spojených států amerických.

Češi poprvé inkasovali. Francii přesto zdolali a do čtvrtfinále jdou z první pozice

středa 16.05.2018, 20:38
Přerov – Ani ve třetím utkání v základní skupině A český tým na šampionátu Masters nezaváhal. Francie byla sice o poznání těžším sokem než Slovinsko s Austrálií. Češi přesto zvítězili 6:2 a do čtvrtfinále míří z prvního místa.