Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Další ztráta, Přerov v okleštěné sestavě doma nestačil ani na Zlín

sobota 12.05.2018, 17:27
P ř e r o v – Sobotní zápasy s nulovým počtem bodů. Přerovský tým bez několika svých opor po Uherském Brodu nestačil na domácím kolbišti ani na Zlín. Devils se v MEO Aréně od začátku drželi ve vedení a plnohodnotné vítězství si vzít nenechali.

Čerti v prvním domácím zápase přestříleli Černošice

sobota 12.05.2018, 15:50
V sobotním utkání Černošice zavítali na hřiště domácího Kladna. Hra nabrala rychlý spád už od samého začátku, ve kterém jsme čekali na úvodní branku pouhých sedm vteřin. První polovina utkání nabídla velmi vyrovnaný hokej, ale ve druhé už dominovalo Kladno.

Prague Rats si v Boskovicích zastříleli, rozhodla již první čtvrtina

sobota 12.05.2018, 15:47
Boskovice – Sobotní poledne přineslo utkání mezi domácími Boskovicemi a týmem Pague Rats. Již od začátku to byli hosté, kteří si vytvářeli šance a tlačili se do zakončení. Pražané se díky přesným zásahům dostali do pohodlného vedení, jenž si udržovali po celý zápas. Vyrovnanější byla pouze druhá čtvrtina, kterou ovládl domácí tým, ale nejvýše se dostali na dostřel dvou branek. Pražané si tak odváží z Boskovic plný počet bodů.

Vyrovnaný duel rozhodl Roller Storm v přesilovkách

sobota 12.05.2018, 15:09
Brno - V utkání čtvrtého kola extraligy hostil domácí Mission Roller Brno tým z hlavního města, Roller Storm Praha. Domácí ve vyrovnaném duelu celý zápas dotahovali, ale na body nedosáhli. Tři body za výhru 8:6 veze do Prahy Roller Storm.

Hradec Králové dokázal otočit utkání v Olomouci

sobota 12.05.2018, 15:00
Olomouc – Na olomouckém zimním stadionu se střetly týmy Olomouce a Hradce Králové. Již od prvních minut byl zápas vyrovnaný, Olomouc čtyřikrát vedla, ale hosté vždy dokázali vyrovnat a v závěru utkání překlopit na svou stranu.