Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Evropský pohár BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - Play-offZápasy
Mistrovství Evropy 2023 - Prezidentský pohárZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina AZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství Evropy 2023 - skupina CZápasyTabulky

Články

Brod získal první body po Gazdově střelecké show, Černošicím hattrick Mrni nestačil

neděle 06.05.2018, 19:48
Až ve třetím utkání nové sezony si připsali body do tabulky inline hokejisté Uherského Brodu. Na domácím hřišti dokázali porazit Černošice 9:6. Rozhodla čtvrtina po výměně stran, kterou Uherský Brod vyhrál 5:0. Naopak pražský tým zůstává i po třech kolech bez bodu.

Kladenské Čerty v Olomouci podržel brankář, Eagles hlavně díky němu přemohli

neděle 06.05.2018, 19:45
Olomouc – Famózní výkon předvedl na půdě Olomouce brankář Kladna Josef Karlík. Soupeři pochytal řadu šancí, nestačil pouze na tři. Jeho spoluhráči se oproti Eagles činili ve střílení branek daleko více. Trefili se celkem osmkrát a olomoucký celek tak Čerti ze středních Čech zdolali výsledkem 8:3.

Nový Jičín i díky sedmi bodům Kovařčíka rozstřílel Brno

neděle 06.05.2018, 17:45
Nový Jičín navázal na své předchozí dobré výkony, brzy se ujal vedení, které bylo po první čtvrtině tříbrankové a postupně narůstalo. Ve druhé části Brno nevyužilo ke snížení trestné střílení, druhé nařízení už ale úspěšně proměnilo. Nový Jičín v závěru ještě třemi rychlými góly zvýraznil svou výhru, na níž má velký podíl Ondřej Kovařčík (2+5).

Roller Storm je stále bez porážky, z Hradce si odvezl výhru 7:4

neděle 06.05.2018, 17:24
Hokejisté Roller Stromu ještě letos nezažili porážku. V prvním kole sice zvítězili až v prodloužení, jak Uherskému Brodu, tak Hradci Králové ale nadělili sedmičku a drama nepřipustili. Pod Bílou věží se ujali vedení už v první čtvrtině, a i když Východočeši stáhli skóre na rozdíl jedné branky, vyrovnat v celém průběhu duelu už nedokázali.

Kafka a spol. znovu nadělovali, Krysy nechaly třináctku i v Hradci

neděle 06.05.2018, 15:35
9:6, 13:4 a 13:4. To jsou dosavadní výsledky hokejistů Prague Rats, obhájců extraligového titulu. Po dvou sobotních vítězstvích si nelámali hlavy ani s Hradcem Králové, Východočechy zlomili v klíčové druhé čtvrtině a pak už především hvězdná čtveřice Rubeš – Tvrzník – Šinágl – Kafka dohrála zápas v exhibičním duchu.