Uherský Brod nezvládl ani druhý zápas a padl se Storm Praha po výsledku 2:7

sobota 05.05.2018, 19:23
Uherský Brod - Domácí se i ve druhém sobotním utkání střetli s celkem z hlavního města. Po prohře s Rats však nestačili ani na Roller Storm, kterému se naopak úvodní hrací den vydařil nadmíru, z východu Moravy si veze domů pět bodů.

Olomouc v přestřelce přemohla Boskovice, padlo 13 gólů

sobota 05.05.2018, 19:15
Olomouc – Pořádná přestřelka byla k vidění na olomouckém zimním stadionu v sobotu odpoledne. Domácí Eagles sice po první čtvrtině prohrávali s Boskovicemi 1:2, vývoj utkání ale posléze zcela obrátili. Střelecky se jim dařilo hlavně ve druhé části, kdy se prosadili šestkrát. Nakonec v hanácké metropoli padlo celkem 13 branek. Olomoučtí pokořili Boskovice 9:4.

Nový Jičín využil více šancí než Kladno a po zásluze tak zvítězil

sobota 05.05.2018, 19:07
Nový Jičín – Třetí tým loňského ročníku Stilmat extraligy přivítal v úvodním zápase nové sezóny na své palubovce hokejisty Kladna. Po opatrném začátku se domácí hráči rozstříleli a dokázali tak zápas proti Kladnu zvládnout a připsat si do tabulky tři body za vítězství 7:1.

Prague Rats proměnili zápas ve Zlíně v exhibici

sobota 05.05.2018, 18:03
Celkem sedmnáct branek padlo v utkání Zlína s Prague Rats. Hosté předvedli vynikající a efektivní výkon, který okořenili celkem třinácti góly. Zlín zůstává po prohře s Roller Stormem a Prague Rats bez bodů. Hosté zůstávají po dvou utkáních stoprocentní.

Olomouc čtyřmi góly v závěrečné části otočila zápas s Brnem

sobota 05.05.2018, 16:50
Olomouc – Ve vyrovnaném duchu se zpočátku nesl duel mezi Olomoucí a Brnem. Po dvou čtvrtinách platil nerozhodný stav 2:2. Do posledního dějství vstupovali Jihomoravané s těsným náskokem jedné branky, ten však udržet nedokázali. Olomoučané čtyřmi trefami překlopili skóre na svou stranu a na domácí půdě zvítězili 6:3.