Tento tým se posouvá dál, vidí budoucnost optimisticky Magdaléna Erbenová

sobota 09.09.2017, 11:24
České inline hokejistky v zápase o bronz s Kanadou prohrály 1:3. Dívky ztratily vedení, které si vybudovaly v první polovině utkání zásluhou . Na turnaji končí, stejně jako před rokem, na čtvrtém místě. Hráčky českého týmu ovšem těšil předvedený herní výkon. „Tým se posouvá dál,“ myslí si Magdaléna Erbenová.

Brabec vynuloval Kanadu a Češi potřinácté v řadě mají medaili!

sobota 09.09.2017, 09:55
Českému týmu se nepovedlo přejít přes Itálii do finále, a tak podruhé na turnaji vyzval Kanadu. Tentokrát v boji o třetí místo. Stejně jako v základní skupině Češi soupeře zaskočili už v úvodu a vedení postupně dokázali zvyšovat. Kanaďané nedokázali vyzrát na skvělého Brabce a Češi berou na mistrovství světa v Číně bronz!

Českým lvicím medaile těsně unikla, po líté bitvě s Kanadou prohrály 1:3

sobota 09.09.2017, 08:21
Nádhernou bitvu s hořkým koncem odbojovaly české hráčky v zápase o bronz na mistrovství světa v inline hokeji. Češky do vedení poslala Katka Kaplanová, jenže ve druhé polovině zápasu byly Kanaďanky o kousíček efektivnější a otočily utkání na 3:1 ve svůj prospěch. Dokonce přestály i drtivý tlak v posledních minutách utkání. Česká republika končí čtvrtá.

Chtěli jsme získat zlatý hattrick. Zklamání je velké, zní z české kabiny

pátek 08.09.2017, 17:28
Všechny tři české týmy končí na mistrovství světa v inline hokeji v čínském Nankingu v semifinále. Muži se neprobojovali do finále přes Itálii. Česko bylo v zápase lepším týmem, brankáře Facchinettiho zasypalo obrovským množstvím střel, ale ani to na vítězství to nestačilo. Utkání hodnotil český gólman Daniel Brabec a útočník Aleš Chamrád.

Český tým zůstal před branami finále, s Itálií prohrál 2:3

pátek 08.09.2017, 13:05
Muži na zlatý hattrick nedosáhnou. V semifinále s Itálií prohráli těsně 2:3. Národní tým poslal do vedení Strýček, Italové ale do poločasu vyrovnali a po pauze otočili. Na 2:2 srovnával Bernad, jenže necelé čtyři minuty před koncem rozhodl Vendrame. Česko bude hrát v sobotu o bronz.