Tomuhle týmu jsem věřila, řekla zklamaná Kateřina Pipková po prohraném semifinále

pátek 08.09.2017, 10:38
České inline hokejistky zůstaly před branami finále. V zápase se Španělskem prohrály 0:4. Soupeřky českému týmu odskočily dvěma slepenými brankami v sedmé minutě, od té doby je několikrát podržela španělská brankářka. „Španělky výborně bruslily. Hrály to mazácky. My jsme se vůbec nedržely taktiky,“ mrzelo trenéra Mikaela Pančáka. „Byly jsme podceňovaný tým, už semifinále je úspěch,“ dodala Kateřina Pipková.

Česká děvčata se do finále nepodívají, postupové šance zhatila španělská brankářka

pátek 08.09.2017, 08:15
Finálový sen se rozplynul. Českou reprezentaci žen před branami finále zastavily Španělky, kterým vyšla zejména první polovina zápasu. Po dvaceti minutách hry si totiž soupeřky vypracovaly tříbrankový náskok, na který se Češkám nepodařilo gólově za celý zápas reagovat. Fantastický zápas totiž odchytala Sanvicensová, jenž dokázala eliminovat veškeré české snahy.

Češi bez potíží přehráli Kolumbii. Těší je využité přesilovky

čtvrtek 07.09.2017, 14:23
Česká republika porazila Kolumbii vysoko 10:1. V utkání od začátku dominovala a bez nejmenšího problému postoupila do semifinále. Pozitivní zprávou před semifinále je, že Češi proměnili všechny čtyři přesilové hry. "To je vždycky dobré. Pomohlo nám to," řekl po zápase Martin Fiala.

Češi prošli přes čtvrtfinále s bravurou, Kolumbii nasázeli desítku

čtvrtek 07.09.2017, 11:32
Český tým na mistrovství světa FIRS postupuje do bojů o medaile. Ve čtvrtfinále se svěřencům Martina Mecery znovu povedlo výborně vstoupit do zápasu a nesrazila je ani kontaktní branka soupeře. Poločasové vedení Češi postupně navyšovali, až se skóre na výsledkové tabuli zastavilo za stavu 10:1!

V roli favoritek jsme uspěly, těší Michaelu Jančovou po postupu do semifinále

středa 06.09.2017, 11:41
Po vítězství 3:1 se Češky posunuly do semifinále mistrovství světa v Nankingu. Ve čtvrtfinále porazily Itálii. „Jsme rády, protože podle čtvrtfinále se hodnotí hranice úspěchu a neúspěchu na turnaji,“ radovala se Michaela Jančová. Utkání mělo dramatický závěr. „Naštěstí jsme to všechno ubránily," řekla k dobrému defenzivnímu výkonu Natálie Mlýnková.