Seniorské reprezentace zůstávají v Číně stoprocentní

pondělí 04.09.2017, 19:13
Ženy i muži zatím drží na mistrovství světa FIRS v Číně stoprocentní bilanci. Nejdřív svěřenkyně Mikaela Pančáka porazily Argentinu 5:0, později se dařilo i mužům. Ti porazili Kanadu 5:4, když utkání rozhodli v prvním poločase a vyhráli skupinu. „V úterý můžeme Američany srazit pro příští MS o skupinu níž,“ usmíval se po utkání trenér Martin Mecera.

Češi uhájili před Kanadou vítězství a slaví předčasné vítězství ve skupině

pondělí 04.09.2017, 12:23
Muži zvítězili i ve druhém utkání v čínském Nankingu, když porazili Kanadu 5:4. Vítězství zároveň znamená, že už po dvou odehraných zápasech má Česká republika jistotu postupu do čtvrtfinále z prvního místa skupiny A. V úterý se muži utkají v posledním zápase skupiny se Spojenými státy.

Češky nedaly Argentinkám šanci a zvítězily s nulou vzadu

pondělí 04.09.2017, 09:36
Česká ženská reprezentace má na mistrovství světa druhé vítězství. Ženy porazily Argentinu 5:0 a v úterý si zahrají proti Francii o první místo ve skupině C. Utkání měl český tým od začátku pevně v rukou a v první polovině si vypracoval tříbrankové vedení, které ve druhé půli zakulatil na konečných 5:0.

Úspěšný vstup seniorských reprezentací do turnaje. Ženy porazily Indii, muži si poradili s Lotyšskem

neděle 03.09.2017, 15:47
Seniorské reprezentace zaznamenaly úspěšný start na mistrovství světa v čínském Nankingu. Ženy v ranním zápase porazily Indii 14:2 a muži si hravě poradili s Lotyšskem, které deklasovali 9:0. „Na začátku jsme byli nervózní, ale nakonec nám tam padly nějaké góly a už to bylo dobré,“ řekla kapitánka českého výběru. Člena mužské reprezentace Davida Sema zase těšily dvě vstřelené branky. „Pecka. První gól byl jednoduchý, stačilo dorazit puk. U druhého jsem to vzal trošku na sebe," usmíval se po zápase.

Letošní turnaj byl hodně vyrovnaný, míní trenér juniorů Pavel Würtherle

neděle 03.09.2017, 12:05
Juniorská reprezentace skončila na mistrovství světa v Nankingu čtvrtá. Češi na turnaji nestačili na dva soupeře z jihu Evropy – na Španělsko a Itálii. V turnaji končí těsně pod stupínky vítězů. Hráče Filipa Krále, Tomáše Zdráhala a Petra Dětského mrzelo především, že se od nich v závěrečné fázi turnaje odklonila štěstěna. Turnaj byl nezvykle vyrovnaný, poznamenal zase trenér juniorky Pavel Würtherle.